KOCAELİ MANGA KONSERİ


İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gölkay Park’da yapılacak olan Avrupa Su Kayağı Şampiyonası ile Dünya Kupası 2010 müsabakaları için geri sayım başladı.

MANGA’DAN KONSER

15 Eylül  Çarşamba  saat 20.00’de MANGA konseriyle açılışı yapılacak şampiyona 16-19 Eylül tarihleri boyunca İzmitlilere ve İzmit’e gelen konuklara unutulmaz saatler yaşatacak. MANGA’nın konseri için Cumhuriyet Parkı, Yenicuma Parkı, N’CITY Alışveriş Merkezi, M.Alipaşa, Kuruçeşme ve Alikahya’dan saat 18.30’da ücretsiz araç kaldırılacak.

23 ÜLKE KATILIYOR

16-19 Eylül tarihleri arasında yapılacak müsabakalar için sporcu kafileleri de İzmit’e gelmeye başladı. ABD, Rusya, Almanya, Hollanda, İspanya, İtalya,Fransa gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu 23 ülkeden yaklaşık 125 sporcu hem Avrupa’nın hem de dünyanın  en iyisi olmak için kıyasıya mücadele edecekler.

HER SAAT SERVİS VAR

Gölkay’daki müsabakaları izlemek isteyenler için 16-19 Eylül tarihleri arasında her gün saat 08.00 -21.00 saatleri arasında saat başı ücretsiz servis  araçları ayarlandı. Ücretsiz servis araçları Cumhuriyet Parkı, Yenicuma,N’CITY, M.Alipaşa, Kuruçeşme ve Alikahya’dan  harekete edecek.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık