KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 2010 BAHAR ŞENLİKLERİ


Kocaeli Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri 17-18 Mayıs 2010 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 17-18 Mayıs 2010 tarihlerinde yapılması planlanan “Duyarlılık” temalı Kocaeli Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri için alt yapı çalışmaları başlatılmıştır. Gelişmeleri KOÜ 2010 Bahar Şenlikleri resmi web sitesi olan “senlik2010.kocaeli.edu.tr” adresinden takip edebilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz yıl düzenlenen KOÜ 2009 Bahar Şenlikleri hakkında detaylı bilgilere, fotoğraflara ve tüm etkinliklerinden montajlanarak oluşturulmuş video kaydına KOÜ 2009 Bahar Şenlikleri resmi web sitesi olan “senlik2009.kocaeli.edu.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi, 11 Fakülte, 1 Devlet Konservatuarı, 7 Yüksekokul, 18 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, 14 Araştırma Merkezi ve Birim ile eğitim ve araştırma çalışmalarını sürdürmekte ve 21. yüzyılın çağdaş bir eğitim kurumu olarak bilgi üretme ve bilgiyi insanlık hizmetine sunmak suretiyle özverili çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Atatürk Milliyetçiliğine ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerine bağlı gençler yetiştirmek Üniversitemizin öncelikli amacıdır. Bilgi iletişim teknolojilerini en ileri düzeyde kullanan üniversitemiz, eğitim sisteminde bilgi çağının gerektirdiği bilim dallarında çalışmalarını yoğunlaştırarak ülkemize daha çok hizmet vermek ve bu hizmetlere yenilerini eklemek istemektedir.

Üniversitemiz, 17-18 Mayıs 2010 tarihlerinde Bahar Şenliğini düzenleyecektir. Bu programın amacı öğrenciler arasında dayanışma ve işbirliğini geliştirmek, öğrenciler arasında etkili bir iletişim kurulmasını ve öğrencilerimizin spor ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktır.

Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde düzenlenecek olan KOÜ 2010 Bahar Şenlikleri, geçen sene Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan “Tematik Şenlik” anlayışını bu sene de devam ettirecektir. 2010 yılının teması ülkemizi ve tüm dünyayı yakından ilgilendiren, geleceğimizi şekillendirecek olan “Duyarlılık” olarak belirlenmiştir.

17 MAYIS PAZARTESİ 17 MAYIS PAZARTESİ 18 MAYIS SALI 18 MAYIS SALI
YENİ TÜRKÜ
YAVUZ BİNGÖL

DEMİR DEMİRKAN
SERTAB ERENER
Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık