KOCAELİ YELKEN VE TYF 2010 YILI FAALİYET PROGRAMI


İL VE KULÜP TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI 16 – 17 OCAK ANTALYA TYF
YARIYIL KUPASI 26 – 31 OCAK YALIKAVAK BODRUM LASER OPTİMİST TYF
AÇILIŞ VE ÇANAKKALE ZAFERİ KUPASI 20 – 21 MART DONANMA/GÖLCÜK B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
İL KAMPI – 1 10 – 11 NİSAN ÇAYIROVA LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUPASI 17 – 18 NİSAN ÇAYIROVA B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
BÖLGE KUPASI 1. AYAK 23 – 25 NİSAN ÇAYIROVA LASER OPTİMİST TYF
İL KAMPI – 2 08 – 09 MAYIS KARAMÜRSEL LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
FEDERASYON KUPASI 18 – 23 MAYIS LASER OPTİMİST TYF
KARAMÜRSEL ALP YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ AÇILIŞ KUPASI 29 – 30 MAYIS KARAMÜRSEL B.S. KARAMÜRSEL ALP YELKEN KULÜBÜ
DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU KUPASI 12 – 13 HAZİRAN K.MÜRSEL DZ.ASB. EĞİTİM MERKEZİ B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
İL KAMPI – 3 19 – 20 HAZİRAN YARIMCA LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
KOCAELİ PİRAT İL BİRİNCİLİĞİ 25 – 27 HAZİRAN YARIMCA PİRAT İL TEMSİLCİLİĞİ
DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI KUPASI 30 HAZİRAN 01 TEMMUZ İZMİT B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
PİRAT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 01 – 04 TEMMUZ İZMİT PİRAT TYF
İL KAMPI – 4 17 – 18 TEMMUZ İZMİT LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
KOCAELİ LASER İL BİRİNCİLİĞİ 23 – 25 TEMMUZ İZMİT LASER İL TEMSİLCİLİĞİ
KOCAELİ OPTİMİST İL BİRİNCİLİĞİ 30.31TEMMUZ 01 AĞUSTOS ÇAYIROVA OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
DERİNCE BELEDİYESİ ÇENESUYU ŞENLİKLERİ KUPASI 07 – 08 AĞUSTOS DERİNCE B.S. DERİNCE BELEDİYESİ
ESKİ YELKENCİLER KUPASI 14 – 15 AĞUSTOS HEREKE B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
İL KAMPI – 5 21-22 AĞUSTOS BAYRAMOĞLU LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
ZAFER BAYRAMI KUPASI 29 – 30 AĞUSTOS BAYRAMOĞLU B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
VI. FORD OTOSAN KUPASI 18 – 19 EYLÜL İZMİT B.S. FORD OTOSAN A.Ş.
BÖLGE KUPASI 2. AYAK 24 – 26 EYLÜL KARAMÜRSEL LASER OPTİMİST TYF
İL KAMPI – 6 16 – 17 EKİM KARAMÜRSEL LASER OPTİMİST İL TEMSİLCİLİĞİ
PREVEZE DENİZ ZAFERİ KUPASI 02 – 03 EKİM DONANMA/GÖLCÜK B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
CUMHURİYET BAYRAMI KUPASI 23 – 24 EKİM DONANMA/GÖLCÜK B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
LASER – OPTİMİST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 26 – 31 EKİM LASER OPTİMİST TYF
ATA’YI ANMA KUPASI 06 – 07 KASIM KARAMÜRSEL B.S. İL TEMSİLCİLİĞİ
BÖLGE KUPASI 3. AYAK 12 – 14 KASIM İZMİT LASER OPTİMİST TYF
AYGÜL GÖKSEL TEOMAN
YELKEN İL TEMSİLCİSİ

Kocaeli Yelken ve TYF 2010 Yılı Faaliyet Programı





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık