KOCAELİSPOR HAYAT BULDU


Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta oynadığı 5 maçta galibiyet yüzü görmeyen Kocaelispor önceki gün İsmetpaşa Stadı’nda konuk ettiği Adana Demirspor’u 2-0 yenerek, 6 hafta sonra ilk galibiyetine ulaştı
Özlenen tablo sonunda oldu
Kocaelispor`un uzun bir aradan sonra Spor Toto 2. Lig Kırmızı Drupta mücadele eden temsilcimiz 6 hafta sonra büyük bir mücadele verdiği kazanma hırsını önceki gün grubun güçlü takımı Adana Demirspor`un Ali bayraktar ve Onur Türk`ün attığı goller ile deviren Kocaelispor`da büyük bir sevinç yaşandı. Taraftarı ile her maçta büyük bir sevinç yumağı olan yeşil siyahlı futbolcular, galibiyet sonrası galibiyet mutluluğunu bu kez yaşadı. Büyük bir coşku içinde yaşanan galibiyet sevinci sonrası ise futbolcuların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Taraftar çok mutlu
Kocaelispor`un her zaman iyi günde ve kötü günde yanında olan fedakar Kocaelispor taraftarı önceki gün İsmetpaşa Stadı`ndaki yerini alarak, Adana Demirspor maçında üstüne düşeni yaptı. Takımı yalnız bırakan yönetim kurulu ve başkanını da istifaya davet eden Kocaelispor`un on ikinci adamı önceki gün takımını bütün olumsuzluklara rağmen yalnız bırakmadı. Bütün onuru ve gururu adına savaşan futbolcular ile birlik olan taraftar maç sonu ilk alınan üç puan sevincini futbolcuları ile sevinç yumağı olarak yaşadı. Kocaelispor taraftarı Adana Demirspor maçından alınan üç puan ile şampiyonluk sevinçi gibi büyük bir coşku yaşadı.
Serdar kent için savaşacağız
Kocaelispor`un uzun bir aradan sonra ligin 6. hafta maçından önceki gün İsmetpaşa Stadı`nda büyük bir coşku yaşandı. Bu coşku görülmeye değerdi. Futbolcular ve taraftarlar sanki Kocaelispor`un şampiyon olmuşçasına ilk galibiyetinden büyük bir sevinç yumağı oldu. Yeşil siyahlı futbolcular ile taraftarların ilk galibiyet sevinci sonrasında taraftarlar takım kaptanı Serdar Topraktepe`yi tribüne çağırdı. Kaptan Serdar Topraktepe, “ Biz elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele vereceğiz. Bu kent için savaşacağız. Bizler bu kentin çocuklarıyız. Bundan sonra Kocaelispor`un en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.
Golcüler çok mutlu oldu
Kocaelispor`un önceki gün hayata döndüğü Adana Demirspor maçında büyük bir istek içinde bulunan takımda başta bütün futbolcular çok istekli bir futbol sergilerken, takım karşılaşmanın ikinci yarısında daha iyi bir futbol sergiledi. Kocaelispor`a hayat veren altın golleri atan Ali Bayraktar ve Onur Türk maç sonrası sevinçleri görülmeye değerdi. Uzun bir aradan sonra bir maçta iki gol birden atan yeşil siyahlı temsilcimizin sevinçleri görülmeye değerdi. Hele ikinci golü sonradan oyuna giren Onur Türk`ün yaptığı ilginç sevinçi ayrı bir çoşku verdi. Genel menejer Cengiz Sert ile sevincini paylaşması takımın morallerini bir kat daha artırdı.
Kaynak : bizimkocaeli.com
Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık