KONSER: DÜŞBAZ


Zaman
04 Mayıs Çarşamba · 20:30 – 23:30

Yer
ZOMBAR

Oluşturan

Daha Fazla Bilgi

Düşbaz Dünyadaki tüm müzik türlerinden beslenen, popülist bir kaygı taşımadan kendi estetik zevklerine uygun, hayat görüşü ile müzikal tavrı arasında tutarlı bir çizgi izlemeye çalışan bir müzik grubudur.

Düşbaz sadece 3 kişiden oluşan bir grup değil bizim için. Albümün ortaya çıkma sürecinde yanımızda olan ve bundan sonrada bizimle beraber yürüyecek, en az bizim kadar heyecanla emeklerini ortaya koyacak tüm düşbazlara teşekkür ederiz;
Rustem Mahmudzade’ye albümün kayıt, mix, düzenleme ve grubumuzun soundunun oluşmasındaki katkılarından dolayı, Reyhan Son’a bize repertuar seçiminde başlayan ve albümün her aşamasındaki desteği için, Pelin Kekeç’e albüm süresince yanımızda olduğu, fotoğraf çekimleri ve grafik konusunda gösterdiği emek için, web dünyasındaki düşbazımız Ali Asker Kayış’a, şarkı sözlerinde bizimle beraber çalışıp yüreklerini ortaya koyan Gülbahar Uluer’e, İbrahim Karacaya, Handan Son’a, Hasan Hüseyin Korkmazgil’in şiirlerini kullanmamıza izin veren eşi Azime Teyze ve oğlu Temmuz Korkmazgil’e, Bekle Beni için Ahmet Telli üstada ve isimlerini sayamadığımız tüm düşbazlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Düşbaz üniversiteden beri arkadaş olan Kerem Kekeç, Ali Ekber Kayış ve Şenol Topuz tarafından 2008 yılı başında kuruldu. Kurulduğu günden itibaren albüm kayıtlarına başlayan Düşbaz, kendi albümleri dışında tv dizileri içinde müzik üretmektedir. Düşbaz’ın yapmış olduğu çalışmalardan birkaç video ve “Güzel Günler” albümünde yer alan bazı şarkıları Media Player ‘e tıklayarak veya multimedya sayfasında görülebilir.

Kerem Kekeç: Piano, Akustik Gitar, 12 Telli Gitar, Elektro Gitar, Mandolin, Vokal
Ali Ekber Kayış: Bass Gitar, Perdesiz Gitar, Kontrbass, Çarango, Yaylı Tambur, Sazuki, Vokal
Rustem Mahmudzade: Piano,Gitar, Akordion, Vokal
Eren Eroğlu: Davul
Murat Çorak: Elektrik Gitar

BİLET SATIŞ: KARAMAN KIRTASİYE (ÇARŞI MİGROS YANI)
IVIR ZIVIR ROCK SHOP (BELSA PLAZA)
KİLİM CAFE (BELSA PLAZA)
İRONİ ORGANİZASYON: 0 262 323 06 00- 0 536 468 73 54

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık