Konservatuar sınav sonuçları bugün (Çarşamba) açıklanıyor


Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı ile Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin 2010-2011 eğitim öğretim dönemi sınav sonuçları bugün(Çarşamba)açıklanıyor. Konservatuar sınav sonuçları Kültür Sanat ve Konservatuar Şube Müdürlüğü’nün Leyla Atakan Kültür Merkezi içindeki yerinde, Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin sınav sonuçları ise eğitim merkezinin Anıtpark içindeki binasında ilan edilecek. Bunun yanı sıra sonuçlar Büyükşehir Belediyesi’nin resmi web sitesi olan www.kocaeli.bel.tr ve www.kocaelivizyon.com adresi üzerinden de yayınlanacak.

336 ÖĞRENCİ ALINACAK

Konservatuar ve Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’ne bu eğitim döneminde toplam 336 öğrenci alınacak. Konservatuarın Batı Müziği Bölümü’ne 135, Türk Halk Müziği Bölümü’ne 55, Türk Sanat Müziği Bölümü’ne ise 60 kişi alınacak. Güzel Sanat Eğitim Merkezi’ne ise 86 öğrenci girebilecek.

GENÇLERDEN SINAVLARA BÜYÜK İLGİ

Gençler her yıl olduğu gibi bu yıl da sınavlara büyük ilgi gösterdi. Hafta sonunda yapılan sınavlara beklenen üzerinde katılım oldu. Gençler Konservatuar ve Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi’nin öğrencisi olabilmek için birbirleriyle yarıştı.
KONSERVATUAR SINAV SONUÇLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ
http://www.kocaeli.bel.tr/Files/Dokumanlar/kazananlar.pdf

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. 19.06.2012 sonuçları ne zaman açıklanıcak

Cevap yazın

Yukarı çık