KÖRFEZ FERHAT GÖÇER KONSERİ


Körfez Belediyesi tarafından 24 Eylül Cuma günü düzenlenecek olan halk konserinde ünlü sanatçı Dr. Ferhat Göçer sahne alacak.

Körfez Belediyesi tarafından bu yıl 38.’si düzenlenen Geleneksel Yarımca Altın Kiraz Festivali’nin 20 Haziran’daki konser programına katılması planlanan Ferhat Göçer, 3 aylık bir gecikmeyle hayranlarıyla buluşacak.

Yarımca Açık Hava Tiyatrosu’nda saat 20.00’de başlayacak konser programında bir süre önce kurulan Körfez Belediyesi THM ve TSM koro ve solistleri sahne alacak.

Gecenin finalinde ise İzmit Lisesi mezunu olan ünlü sanatçı Dr. Ferhat Göçer hayranlarıyla buluşacak. kocaeliolay

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde şarkıcı Ferhat Göçer’in vereceği konser, yağmur sebebiyle iptal edildi. Körfez Belediyesince Yarımca Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen etkinlikte sahneye ilk olarak Körfez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu çıktı. Koro, seslendirdiği iki parçanın ardından aniden bastıran yağmur nedeniyle sahneden ayrıldı. Aşırı yağış üzerine vatandaşlar da alanı terk etmek zorunda kaldı. Bunun üzerine Körfez Belediyesi yetkilileri, kötü hava şartları ve elektronik malzemelerin yağmurdan zarar görmesi sebebiyle konserin iptal edildiğini duyurdu. (MY-FTH-SRP) – KOCAELİ (Anadolu Ajansı)

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık