KOÜ 2011 BAHAR ŞENLİKLERİ PROGRAMI


KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ

2010 – 2011  EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI  BAHAR ŞENLİKLERİ PROGRAMI

( 16, 17 ve 18 MAYIS 2011 )

16 Mayıs 2011 Pazartesi (1. Gün)

09:30 2011 Bahar Şenlikleri Afiş Yarışması Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09:30 Karagöz Sergisi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09.30 Gezici Şenlik Etkinlikleri Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
13.00 Resim Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Müzik Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Heykel Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kaligrafi Atölyesi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kukla Atölyesi 

(KOÜ Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Origami Atölyesi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Deve Oyunu Atölyesi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Şişme Oyunları Grupları Rekreatif İletişim Fak. Otoparkı 

İİBF Otoparkı

13.00 Geleneksel Yarışmalar 

(Çuval Yarışı, Halat Çekme, Yumurta Taşıma)

Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Tavla,Satranç ve Dart Turnuvaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Korfbol, Patenga, Golf  Badminton ve Okçuluk Yarışmaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

14.00 Çalışanların Baharı Karşılaması 

‘Halk Oyunu Gösterileri’

 

Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
15:00 Çalışanların Baharı Karşılaması 

‘THM Korosu Konseri’

Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
13:30 Tor Amatör Grup Performansı Performans Sahne
14:15 Labune? Amatör Grup Performansı Performans Sahne
15:00 Kocaeli Üniversitesi Tiyatro Kulübü 

‘’Orta Oyunu Gösterisi’’

Tiyatro Performans Sahne Önü
15:30 Araçların Umuttepe’ den 

Merkez Bankası’na Hareketi

Sağlık Kültür Spor Daire 

Binası Önü

16:00 2011 Bahar Şenlikleri Açılış Yürüyüşü Merkez Bankası Önü- 

Anıtpark Yerleşkesi

17:00 Anıtpark Yerleşkesi’ne Varış- 

Servislerle Umuttepe’ ye Hareket

18.00 2011 Bahar Şenlikleri Açılış Töreni, 

Saygı Duruşu

İstiklal Marşı

Öğrenci Temsilcilerinin Konuşmaları

Protokol Konuşmaları

Kros Yarışı ve Şenlik Ateşinin Yakılması

 

Seremoni Ana Sahne
18:30 KOÜ Folklor Kulübü Halk Oyunları Gösterisi Dans Ana Sahne Önü
19:00 Beste Kırmacı Amatör Grup Performansı Performans Sahne
19:45 Barbeque Amatör Grup Performansı Performans Sahne
21:00 REDD Profesyonel Sanatçı Ana Sahne
22:30 ATHENA Profesyonel Sanatçı Ana Sahne

17 Mayıs 2011 Salı (2.gün)

09:30 2011 Bahar Şenlikleri Afiş Yarışması Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09:30 Karagöz Sergisi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09.30 Gezici Şenlik Etkinlikleri Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
11.00 KOÜ 9. Uluslar Arası Felsefe Günleri Açılışı Sempozyum Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
13.00 Deve Oyunu Atölyesi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Resim Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Müzik Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Heykel Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kaligrafi Atölyesi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kukla Atölyesi 

(KOÜ Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Origami Atölyesi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Şişme Oyunları Grupları Rekreatif İletişim Fak. Otoparkı 

İİBF Otoparkı

13.00 Tavla,Satranç ve Dart Turnuvaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Korfbol, Patenga, Golf  Badminton ve Okçuluk Yarışmaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Geleneksel Yarışmalar 

(Çuval Yarışı, Halat Çekme, Yumurta Taşıma)

Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.30 Salsa, Bachata ve Tango Dans Gösterileri 

(KOÜ Dans Kulübü)

Dans Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
13.30 Bety’s Band Amatör Grup Performans Performans Sahne
14.15 Kontrast Amatör Grup Performans Performans Sahne
15.00 Auromani Amatör Grup Performans Performans Sahne
15.00 Ertem Şener –Sabri Ugan Söyleşi Hukuk Fakültesi Amfi-2
16.00 Dans Atölyesi 

(Salsa, Tango ,Bachata)

Dans Performans Sahne Önü
17.00 KOÜ Tiyatro Kulübü 

‘TERSİNE DÜNYA’

Oyun Gösterimi

Tiyatro Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
18.00 Voodoo Medicine Amatör Grup Performans Performans Sahne
19.00 Sahte Rakı Amatör Grup Performans Performans Sahne
20.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi Orkestrası Ana Sahne
21.00 TNK Profesyonel Sanatçı Ana Sahne
22.30 FERİDUN DÜZAĞAÇ Profesyonel Sanatçı Ana Sahne

 

18 MAYIS 2011 (3.gün)

 

 

 

09:30 2011 Bahar Şenlikleri Afiş Yarışması Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09:30 Karagöz Sergisi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat
09.30 Gezici Şenlik Etkinlikleri Sergisi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi 2. Kat

13.00 Deve Oyunu Atölyesi Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Origami Atölyesi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Resim Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Müzik Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Heykel Atölyesi 

(KOÜ GSF Öğrenci Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kaligrafi Atölyesi 

(KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Kukla Atölyesi 

(KOÜ Kukla Kulübü)

Sanatsal Öğrenci Sosyal Tesisi Önü 

Kartepe Meydanı

13.00 Şişme Oyunları Grupları Rekreatif İletişim Fak. Otoparkı 

İİBF Otoparkı

13.00 Geleneksel Yarışmalar 

(Çuval Yarışı, Halat Çekme, Yumurta Taşıma)

Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Tavla,Satranç ve Dart Turnuvaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 Korfbol, Patenga, Golf  Badminton ve Okçuluk Yarışmaları Sportif Ana Sahne Yanı 

(C Kapısı Çıkış Yolu)

13.00 ‘Devrimden Sonra’ Filmi Oyuncuları İle Söyleşi Söyleşi Hukuk Fakültesi Amfi-2
13.30 Gara Amatör Grup Performans Performans Sahne
14.30 Rockzone Band Amatör Grup Performans Performans Sahne
15.30 Saf Dışı Amatör Grup Performans Performans Sahne
17.00 KOÜ Tiyatro Kulübü 

‘DÜZMECE MÜZİKAL’

Oyun Gösterimi

Tiyatro Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi
17.30 Dart 

 

Amatör Grup Performans Performans Sahne
18.30 5.5 Amatör Grup Performans Performans Sahne
19.30 Hayal Bandosu Amatör Grup Performans Performans Sahne
20.30 Muson Profesyonel Sanatçı Ana Sahne
22.00 Nil KARAİBRAHİMGİL Profesyonel Sanatçı Ana Sahne




Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık