LUCCA İZMEET Açılıyor, Sizide Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız


Eski koruma tesisleri yeni adıyla Lucca İzmeet olarak eşsiz manzarası, huzur veren atmosferi ve İzmit’ te eşi bulunmayan konseptiyle bayramın 2. gününden itibaren sizlere yeni damak tatları ve kusursuz servisi ile hizmet vermeye başlıyor olacak.

 

Bayramın 2. günü sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve sonrasında Ece Özbir‘ in müthiş sahne performansıyla sizleri coşturmaya hazırlanıyor.

Bayramın 3. günü sahne alacak olan Nergis, yunan müziklerini eşsiz yorumuyla sizlere sunuyor olacak.

Bayramın 4. günü ise sahnesine doyum olmayan Erdi, Lucca İzmeet’ te unutulmayacak bir akşamı hafızalarınıza kazıyarak sizlere keyifli saatler yaşatacak.

 

 

Eğlenmeye ve coşmaya hazırsanız size önerebileceğimiz mekan Lucca İzmeet’ ten başka bir yer olamaz…

Muhteşem deniz manzarasına sahip restaurantımız menülerinde, sunumunda ve servisinde de iddialı. Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri size sunuyoruz. Sadece et yemekleri değil deniz mahsülleri ve zeytinyağlılarında servis edildiği restaurantımızın en önemli özelliği bütün İzmit’i ayaklarınızın altına sermesidir.
Organizasyonlarınızı, toplantılarınızı, özel günlerinizi ve toplu yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz LUCCA İZMEET artık geri sayıma başladı…

 

Adres: ALTINKENT MAH.29 EKİM CAD.ESKİ KORUMA TESİSLERİ KARŞIYAKA/İZMİT

Rezervasyon için tel: 0262 346 65 66

 

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık