Maşukiye Sanat Merkezi Açılıyor


İlimizin yenilikçi tiyatrolarından Oyun Sahnesi Tiyatrosu, Maşukiye Sanat Merkezi’ni açıyor…

Açık havada, yemyeşil ortamda, büyüleyici bir atmosferde, Türkiye’nin bu tarz ilk ve tek Sanat Merkezi olan Oyun Sahnesi Maşukiye Sanat Merkezi’nde kurslar 13 Ağustos 2011 Cumartesi günü başlıyor…

“Tiyatro, drama, müzik, halk dansları kurslarının sosyal aktiviteler ile birleştiği bu kursta zamanın nasıl geçtiğini Maşukiye’nin eşsiz doğal zenginliği arasında fark edemeyeceklerini “ belirten Oyun Sahnesi Sanat Yönetmeni A. Serdar ÖNÜR, Türkiye’de sanat alanında denenmemiş olan bu tarz bir eğitime 7 yaş ve üzeri herkesin katılabileceğini belirtmektedir.

Oyun Sahnesi tarafından sanat merkezinin idari sorumlusu ve drama eğitmeni İsa Erözer olarak açıklandı. Kurslara Kocaeli ve İstanbul’dan alanında uzman eğitimcilerin katılacağı belirtilmektedir.

Aileleri de düşündük…

Kurs zamanında, çocuklarını getiren ailelerinde hem kursu izleyip hem de sosyal aktivitelere katılması planlanmaktadır. Bu doğrultuda süs bitkilerinden oluşan bahçe, ev yemeklerinin olduğu lokanta, ufak bahçe hayvanlarının bulunduğu bölüm ile hoş vakit geçireceklerini ekleyen kurs yetkilileri, sanat merkezinde verilecek ve geniş kapsamlı olan kursların içeriğini şöyle açıkladılar : Tiyatro, Drama, Kukla Yapım Atölyesi, Müzik (Perküsyon/Ritim, Kanun, Keman, Gitar, Klarnet, Ud, Piyano), Halk Oyunları, Fotoğraf, Resim, Spor (Fitness, Pilates, Aerobik ), Sosyal Etkinlik (ATV ile Dağda Gezinti, Atla Gezinti, Su Kayağı, Planörle Uçuş, Yaylada Yürüyüş, Dalgıçlık)

Talebe göre kurs alanlarının ileride daha da genişleteceklerini belirtilen kursun kayıtları, Oyun Sahnesi ofislerinden yapılmakta olup bilgi için: 0 262 321 06 76 – 0 537 596 16 93 arayabilir ve Oyun Sahnesi internet adresi olan ww oyunsahnesi com tr veya ww masukiyesanatmerkezi com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Maşukiye Sanat Merkezimizde Verilen Kurslar : Tiyatro, Drama, Kukla (Yapım Atölyesi), Müzik (Perküsyon, Kanun, Keman, Gitar, Klarnet, Ud, Piyano), Halk Oyunları, Fotoğraf, Resim, Spor (Fitness, Pilates, Aerobik ), Sosyal Etkinlik (ATV Dağda Gezinti, Atla Gezinti, Su Kayağı, Planörle Uçuş, Yaylada Yürüyüş, Dalgıçlık) – BAŞVURULAR BAŞLADI : 0 262 321 06 76 –

Gönderen: Oyun Sahnesi

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık