Mehtap turu için son iki hafta


Kocaeli’nin ve Körfez’in eşsiz güzelliğinin tadına varılan mehtap turları 31 Temmuz Pazar günü sona eriyor

Mehtap turu için son iki hafta

 

Körfez’in o muhteşem atmosferinde güzel bir gün geçirmek isteyenler için başlatılan mehtap turları 31 Temmuz Pazar günü bitiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen mehtap turları ile İzmit körfezinden Kocaeli seyredilebiliyor.

 

20.00-23.30 ARASI

İzmit İskelesi’nden saat 20.00’da hareket eden vapur, 20.40’ta Değirmendere’ye 21.00’da da Derince 60 Evler İskelesi’ne uğruyor. Turuna devam eden vapur, 22.30’da İzmir İskelesine, 23.10’da Değirmendere İskelesi’ne ve son olarak 23.30’da Derince 60 Evler İskelesi’ne uğrayıp seferini tamamlıyor.

 

EK OTOBÜS SEFERLERİ

Mehtap turları için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit İskelesi’nden İzmit Şehir Merkezi’ne, Dünya Bankası Kalıcı Konutları’na, Gündoğdu ve Yahya Kaptan’a ek otobüs seferler düzenliyor. Mehtap turları için rezervasyon yaptırmak isteyenler 0262 339 40 50 numaralı telefon numarasını arayabiliyor.

 

ÇAY-MEŞRUBAT VE DONDURMA İKRAMI

Öte yandan 7 yaşından küçüklerin herhangi bir ücret ödemeyeceği turlar için büyüklerden 10 TL, öğrenciden 5 TL alınıyor. Kocaeli halkının tamamının bu turlardan faydalanmaları için ücretler düşük tutulurken turlarda çay, meşrubat ve dondurma ikramı da yapılıyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık