MURAT GÖĞEBAKAN GÖLCÜK E GELİYOR


Gölcük Kavaklı Sahili’nde start veren “Feshane Şenlikleri” kapsamında 5 Ağustos Cuma günü ünlü sanatçı Murat Göğebakan konser verecek.

Gölcük Belediyesi, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile sivil toplum kuruluşları, Ramazan eğlencelerine damga vuracak bir projeye imza attı. Gölcük halkının aklından silinmeyecek olan etkinlikler kapsamında Kavaklı sahilinde organize edilen “Feshane Şenlikleri” Gölcük`ü canlandırdı. İstanbul`daki Feshane eğlencelerini aratmayan etkinlikler boyunca kurulan stantlarda esnaf satış yaptı, eğlencenin tadını çıkardı. Geçtiğimiz cumartesi günü start alan Feshane Şenlikleri, Şeker Bayramı’nın 3’üncü gününe kadar devam edecek.
FESHANE`YE İLGİ YOĞUN
Vazgeçilmez ramazan etkinliklerinde hatıra fotoğraf çekimi de yapılırken, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetim kurul üyesi Tuncay Yıldız`da giydikleri kaftanla fotoğraf çektirerek projenin mimarları olarak anı ölümsüzleştirdi. Ramazan etkinlikleri kapsamında kurulan stantlarda; gıda, ev tekstili, hediyelik eşya, giyim, bijuteri, parfümeri, oyuncak, sağlık aletleri gibi ürünler satışa sunulmakta. Kavaklı sahiline uzun bir aradan sonra renk katan Feshane Şenlikleri, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
MURAT GÖĞEBAKAN KONSERİ
Stantlarda arasında en çok ilgiyi camcı Göksel ustanın standı görüyor. Stant önü bir an olsun boş kalmazken; cam bardak veya her hangi bir cam eşyanın üzerine vatandaşların istediği isimleri ilginç karakterlerle yazan ve etkinlikler kapsamında İstanbul`dan gelen Göksel Keklik`te Gölcüklülerin ilgisiyle karşı karşıya kaldı. Osmanlı evleri atmosferinde gerçekleşen Feshane Şenlikleri`nin resmi açılış programı 5 Ağustos Cuma akşamı ünlü sanatçı Murat Göğebakan konseriyle yapılacak. Sanatçı Göğebakan, birbirinden güzel şarkılarını tüm Gölcük halkıyla birlikte söyleyecek.

 

kaynak: bizimkocaeli.com

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık