ORMANLIK ALANDA CESET BULUNDU


İzmit’e bağlı Kulfallı Köyü’ndü çalılıkların içerisinde çürümüş ve vücudunun büyük bir bölümü hayvanlar tarafından yenilmiş ceset bulundu

İzmite bağlı Kulfallı Köyü`nde neredeyse tamamen çürümüş bir ceset bulundu. İddialara göre köyde yaşayanlar köyün çıkışında çalılık alanda bazı hayvanların sürekli olarak oraya gitmesinden şüphelendi. Köylüler çalılıkların arasına gittiklerinde ise vücudunun büyük bir bölümü çürümüş ve vücudunun bazı bölümlerinin hayvanlar tarafından yenilmiş bir ceset gördüler. Korkunç manzarayı görenler hemen durumu jandarmaya bildirdi.


KÖYLÜLERİN İDDİASI

Olay yerine giden jandarma ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken olay yerinde inceleme yaptılar. Otopsi yapılmak üzere Asri Mezarlığı`na götürülen erkek cesedi ile ilgili olarak köylülerin “15 gün önce köyde akıl sağlığı iyi olmayan biri geziyordu. Belki odur” dedikleri öğrenildi. 45-50 yaşlarında üzerinde iki adet gri çizgili gömlek, altında yine iki adet siyah pantolon olan kişinin vücudunda herhangi bir darp ve yara izi olmadığı öğrenildi. Jandarma şimdi kimliği belirlenmeyen cesedin kime ait olduğunu belirlemeye çalışıyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık