Outlet Center İzmit 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri


Outlet Center İzmit’te 23 Nisan coşkusuna herkes davetli!

Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca Outlet Center İzmit’te düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlayacaklar.

Outlet Center İzmit, her yıl 23 Nisan’da çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yapacak. Çocuklar, gün boyunca düzenlenecek eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirecekler. Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyayacak; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıtacak. Ayrıca; Kırgızistan, Estonya, KKTC ve Endonezya’dan ilimize gelen misafir çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sunacak.

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, okulların kendilerinin belirlediği, İlköğretim 1. 2. ve 3. sınıflardaki öğrencileri kapsayan; çevresinde, okulunda, evinde yaşadığı olayları “Karikatür” şeklinde yansıtacak bir yarışma düzenliyor. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet ŞENGÖZ’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda dereceye girecek öğrencilere aşağıda belirtilen ödüller verilecektir.

ÖDÜLLER ;
Resim Yarışması Birincisine : 750 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması İkincisine : 500 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması Üçüncüsüne : 300 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Mansiyon (4 adet) : 100 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki

Tüm çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla Outlet Center İzmit’te kutlayacak.

23 Nisan 2012 Pazartesi Etkinlik Programı
11.00 – 12.00 İlköğretim 1. 2. ve 3. Sınıflar Arası Karikatür Yarışması
14.00 – 16.00 Kırgızistan, Estonya, KKTC, Endonezya’dan gelen misafir çocukların 23 Nisan gösterileri,
13.00 – 19.00 Animasyon Gösterileri (yüz boyama – Türk Bayrağı ve şekilli balon dağıtımı)
16.00 – 18.00 Grup Nazar Konseri

Ayrıca, bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit, her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirdiği “Ucuzluk Panayırı”nın 28.’si de devam ediyor. Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit, alışveriş tutkunları için dünyaca ünlü markaların ürünlerini akıl almaz fiyatlarla satışa sunuyor. 29 Nisan’a kadar Outlet Center İzmit’e uğrayanlar, yüzde kahkahalara varan indirimleri kaçırmıyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık