Paris Sirki Outlet Center İzmit


Gittiği her ülke ve şehirde yoğun ilgi gören ve çocuklar başta olmak üzere her yaştan insan tarafından keyifle izlenen Paris Sirki, 01 – 18 Aralık 2011 tarihleri arasında Outlet Center İzmit’te izleyicileri ile buluşacak.

Outlet Center İzmit arka otopark alanında kurulacak çadırda gösterilerini sergileyecek olan Paris Sirki; izleyicilerine bazen heyecanlandıran, bazen güldüren ama kesinlikle büyük zevkle izlenen; jonklörler, harika köpekler, palyaçolar, heyecanlı ateş showları, Bengal Kaplanları, sevimli eşekler, trapez gösterileri, inanılmaz sihirbazlık gösterileri ve daha fazlası ile çok zengin bir gösteri programı sunuyor.

Firstgate Organizasyon ve Outlet Center İzmit işbirliği ile düzenlenen Paris Sirki Kocaeli gösterileri 18 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek.

01 Aralık 2011 Perşembe gününden itibaren sergilenecek sirk gösterisi yaklaşık 120 dakika sürüyor.

Gösteriler; Cumartesi günleri 14.00 – 17.00 – 20.00, Pazar günleri 13.00 – 16.00 – 19.00 saatlerinde tekrarlanacaktır. Hafta içi günlerde de gerçekleştirilecek olan gösteri saatleri ve on-line bilet satış için www.sirkbileti.com ve detaylı bilgi için www.outletcenter.com.tr adresi takip edilebilir.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık