Ramazan’da Gölcük Feshane Şenlikleri Protokolü İmzalandı


 

Gölcük Belediyesi, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Gölcük Sivil Toplum Kuruluşları Birliği ile birlikte organize edilecek olan Feshane Şenliklerinin protokolü dün Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu’nda imzalandı. 30 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan Feshane Şenlikleri Şeker Bayramı’nın 3’üncü günü olan 1 Eylül Perşembe gününe kadar devam edecek.

Protokol İmzalandı

Dün Gölcük Belediyesi Gölcük ve Gölcük halkı için, oldukça önemli toplantıya daha ev sahipliği yaptı. Gölcük Belediyesi, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Gölcük Sivil Toplum Kuruluşları Birliği ile birlikte organize edilecek olan Feshane Şenliklerinin protokolü dün Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu’nda imzalandı. 30 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan Feshane Şenlikleri Şeker Bayramı’nın 3’üncü günü olan 1 Eylül Perşembe gününe kadar devam edecek. Protokole Gölcük Belediye Başkanı adına Başkan Yardımcısı Mehmet Olgun, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ile Gölcük Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Başkanı Nihat Yıldız imzaladılar. İmzalanan protokole göre 35 gece etkinlik yapılacak.

Her Şey Gölcük Halkı İçin

Her yıl İstanbul’da kurulan ve yurdun dört bir yanından insanların gittiği Feshane Şenlikleri bu yıl Ramazan ayı boyunca ilçemiz Kavaklı Sahili’nde bulunan Marina Bölgesine kurulacak. 35 gün boyunca Gölcük esnafının açacağı 130 stand Gölcük esnafına ekonomik anlamda büyük bir yarar sağlayacak. Feshane Şenlikleri kapsamında her akşam bir konser, bir eğlence ve Ramazan ayına özgü etkinlikler sergilenecek. Başkan Yardımcısı Olgun, Feshane Şenliklerinin ilçemiz sosyal yaşantısına büyük bir hareketlilik getireceğinin altını çizerek, “Her şey Gölcük halkının mutluluğu için. Uzun ve sıcak geçecek Ramazan günlerinişn akşamında Feshane Şenlikleri bütün yorgunluğumuzu alacak. Emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık