Real AVM de elişi ve resim sergisi


 

Kartanesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Real Alışveriş Merkezi’ nde 27 Haziran- 3 Temmuz tarihleri arasında çocuklarının yaptıkları elişi faaliyetlerini ve resimlerini sergiliyor.

 

Sosyal Hizmetler’e bağlı olarak 2009 yılından bugüne hizmet veren kurum, çocukların yaş ve gelişimsel farklılıkları göz önünde bulundurularak zihinsel, fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimini destekleyen, üretken düşünce ve özgüvenlerini en üst düzeye çıkartmayı hedeflemiştir. Kreşte 3, 4, 5 ve 6 yaş gruplarına eğitim verilmektedir. 2010–2011 eğitim-öğretim yılı içerisinde, öğretmenlerin denetiminde, öğrencilerin yapmış oldukları resim, boyama, elişi faaliyetleri, özel gün ve hafta etkinliklerini içeren, bireysel ve grup çalışmalarından oluşan, minik hünerli ellerin el emeği göz nuru olan eserler sergileniyor.

 

2011 yaz dönemi faaliyetlerine 2-12 yaş grubu aralığında devam eden kurum, çocukları haftada 2 gün yüzmeye, 1 gün pikniğe götürüyor. Satranç, İngilizce, El sanatları, Bilgisayar, Badminton, Pasta yapımı, müze gezisi, doğa yürüyüşü ve bilişsel gelişim oyunları gibi pek çok eğlendirici ve gelişime yönelik aktivitenin de yer aldığı yaz okulu etkinlikleri Eylül ayına kadar devam edecek. Eylül ayı itibarıyla yeni dönem kreş faaliyetlerine başlayacak olan kurum hem yaz okulu hem de kreş kayıtlarını almaya devam ediyor.

 

Hafta sonu özel İngilizce, Satranç, Müzik ve Dini Eğitim dersleri veren kurumda Akıl Oyunları Akademisi çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık