Seminer: 3. İLETİŞİMDE MÜKEMMELLİK VE LİDERLİK ZİRVESİ


Zaman
12 Mart Cumartesi · 09:30 – 17:30

Yer
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi

Oluşturan

Daha Fazla Bilgi
TARİH: 12 MART 2011
YER: SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ
SAAT: 09:30 – 17:30 

KAYIT VE DETAYLI BİLGİ İÇİN:
…ERAY TÜFEK – 0 539 685 20 45
OKAN KARADUMAN – 0 554 816 50 44

UMUTTEPE – ANITPARK – MYO’larda standlar açılacaktır…

AMAÇ; SIRADAN VE SÜRÜDEN OLMAMAKTIR!

Altı milyarın içindeki farksız insanlardan olmak istemiyorum, altı milyarın içindeki farklı insanlardan olmak istiyorum. Eğer öğretmensem 600 bin tane öğretmenden biri olmak istemiyorum. Eğer öğrenciysem 15 milyon öğrenciden biri olmak istemiyorum. Eğer doktorsam 200 bin tane doktordan biri olmak istemiyorum. Eğer mühendissem 250 bin tane mühendisten biri olmak istemiyorum. Eğer işçiysem 20 milyon işçiden biri olmak istemiyorum. Eğer insansam dünyadaki 6 milyar insandan biri olmak istemiyorum.
Kısacası ben farklı olmak istiyorum. Farklılığı insanlığa fayda olarak, herkesin bilmediğini bilmek olarak, herkesin algılayamadığını algılamak olarak görüyorum. Farklılığı herkesin dışında biri olarak görüyorum.

****3. İMLZ’NİN AMAÇLARI****

“FARK YARAT; FARKINDA OL!” temasıyla…

3. İMLZ – 2011 zirvesinde farklı bölümlerde okuyan öğrenciler arasından gelecek katılımcıların iletişim ve liderlik konularında her biri alanında deneyimli ve birikimli konuşmacılarımızın anlattıklarından ortak akıl üreterek faydalanmasına katkı sağlamak

3. İMLZ – 2011 zirvesinde ve gelecek zirvelerde ulaşılacak gençlerin, oluĢturulacak İMLZ ağı aracılığıyla kendilerini geliştirebilmesini sağlamak

3. İMLZ – 2011 zirvesinde katılımcıların “Marka İletişimi ve Yönetimi”, “Bilgi Yönetiminde Liderliğin Rolü”, “Siyasal İletişim ve Politik Lider Söyleminin Rolü”, “Doğu-Batı Liderlik Anlayışı”, “Liderlikte İletişim”, “İletişimde Yaratıcılık, Tutarlılık ve Süreklilik”, “Yeni Medya Düzeni ve İletişimin Değişen Yüzü”, konularında bilgilenmesini ve farklı dünya görüşleri edinebilmesini sağlamak

3. İMLZ – 2011 zirvesinde Kocaeli Üniversitesi öğrencilerini, kurumsal sosyal sorumluluk bilincine sahip firmalar, liderler ile buluşturarak kariyer basamaklarında onlara ışık tutmayı sağlamak

****EĞİTİMCİLER****

**BANU DALAMAN – İAÜ Türkiye Araştırmaları Merkezi Başkanı**

1980 yılında Galatasaray Lisesi’ne girdi. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Dalaman, bu dönem burada asistan olarak çalıştı. Mastırını Paris Siyaset Bilimleri Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Ortadoğu Politikaları Bölümü’nde tamamladı. Fatih Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü’nde doktora çalışmalarını sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Banu Dalaman, daha önce Bahçeşehir Üniversitesi’nde sosyoloji dersleri verdi.

2008-2009 yıllarında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün siyasi danışmanlığını yapan Dalaman, 2009 yerel seçimlerinde DSP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı oldu. Galatasaray Spor Kulübü kongre üyesi, Galatasaray Lisesi Mezunlar Derneği ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyesi olan Banu Dalaman, halen İstanbul Aydın Üniversitesi Türkiye Araştırmaları Merkezi’nin başkanlığını yapmaktadır. İki çocuk annesidir

**GÜRTAY KIPÇAK – Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu Direktörü**

Coca-Cola Avrasya – Afrika Grubu Kurumsal İlişkiler Direktörü Gürtay Kıpçak, grubu oluşturan 90 ülkede Coca-Cola’nın hükümetler, uluslararası kuruluşlar ve sivil toplum kululuşlarıyla ilişkilerini yürütmektedir. Aynı zamanda üst yönetim kadrosunun da bir üyesi olan Kıpçak, şirketin bölgeyle ilgili stratejilerinin oluşturulması sürecinde de görev almaktadır.

Coca-Cola’ya 1991 yılında Türkiye Dış İlişkiler Müdürü olarak katılan Gürtay Kıpçak, 1996 – 2008 yılları arasında Avrasya ve Orta Doğu Bölgesi Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürütmüştür.

1991 öncesi Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Başkonsolosluğu’nda Güvenlik Müdür Yardımcısı ve Siyasi ve Ekonomik Danışman olarak çalışan, çeşitli günlük gazetelerin dış haberler ve spor servislerinde muhabirlik yapan Kıpçak, halen köşe yazarlığına devam etmektedir. Dünya Spor Yazarları Derneği, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Eski Galatasaraylı Sporcular Derneği ve Galatasaray Spor Klübü’nün aktif bir üyesidir

İstanbul Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi mezunu olan Gürtay Kıpçak evli ve bir çocuk babasıdır.

**İBRAHİM KARAOSMANOĞLU – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı**

1952 yılında İzmit Yuvacık´ta doğdu. 1977 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1978-1989 yılları arasında Kırıkkale Lisesi, İzmit Endüstri Meslek Lisesi ve İzmit Ortaokulu´nda öğretmen ve yönetici olarak görev aldı. 1989 – 1999 yılları arasında İzmit’te 10 yıl Yuvacık Belediye Başkanlığı yaptı.

2001 yılında Ak Parti´nin kuruluşunda Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte aktif olarak görev aldı. 2001 – 2002 yıllarında Ak Parti Kocaeli Teşkilatında kurucu İl Başkan Yardımcılığı, 2002 – 2003 yıllarında Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı, 2003 yılında Başbakan Danışmanı olarak Ankara´da görev yaptı. 2005 yılında Kırgızistan Cumhuriyeti Kainar Üniversitesi’nden “Fahri doktora” ünvanı ile 2009 yılında Kırgızistan Cumhuriyeti Mahmud Kaşgari Barskani Doğu Üniversitesi tarafından “Fahri Profesörlük” ünvanı aldı.

COPPEM-Avrupa-Akdeniz İşbirliği Komitesi asli üyesi, UCLG-MEWA Dünya Konseyi Üyesi ve aynı organizasyonda üç farklı komitede başkan ve yönetim kurulu üyelikleri görevleri de yürütmektedir. Kent ihtiyaçları paralelinde yaptığı insan odaklı yatırım hamlesiyle, model proje uygulamalarıyla Kocaeli’nin çehresinin değişmesinde ve dünya kenti olmasında önemli bir görev icra ediyor.

Birçok sivil toplum kuruluşu, ulusal ve uluslar arası yayın organı tarafından çeşitli defalar “Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı” ödülü ve “kent ödülüne” layık görüldü. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

**ÖMER EKİNCİ – DESNET Bilişim Genel Müdürü**

1984 Erzincan doğumlu Ömer Ekinci, Dede Korkut Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini aldı. Öğrenim hayatının paralelinde 1997 yılında yazılım geliştirip satmaya başlayan Ekinci, 2 yıl bir yazılım şirketinde çalıştıktan sonra 2002 yılında mucit babası Gürbüz Ekinci ile kurduğu Desnet Yazılım ile yazıcı üretmeye başladı.

Desnet Yazılım‘dan sonraki girişimine de 2007 yılında adım atan Ekinci, Mobil Pazarlama teknolojileri üzerine konumlandırdığı Vodera ile 2 sene gibi bir sürede Bluetooth Marketing’i Türkiye’ye tanıttı ve Türkiye’nin dev markalarına farklı çözümler ve fikirler sundu. 2 yıl üstüste Eurovision Şarkı Yarışmasının iletişim altyapısını Bluetooth ile kurarak Eurovision takipçilerine bir haftada 5 milyonun üzerinde içerik göndererek bir rekora imza atan Vodera, bu projeyle adını dünyaya duyurdu.

Young CEO Club kurucu üyelerinden ve İş Dünyasından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, AKUT Arama Kurtarma DerneğiYönetim Kurulu Danışmanı, Tübisad ve Tübider Üyesi olan S. Ömer Ekinci,profesyonel iş hayatının yanında farklı konferans, eğitim ve etkinliklerde girişimcilik, kişisel marka, mobil pazarlama, inovasyon ve mobil teknolojiler üzerine sunumlar yapmaktadır. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 40’dan fazla üniversitede konferanslar veren ve “Penguen Olma Girişimci Ol” sunumuyla50.000’e yakın üniversite öğrencisine ulaşan Ekinci, ilham kaynağı olmayı ve girişimci gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

2010 yılında global bir sosyal ağ projesi olan Quizy.me yi hayata geçirerek, dünyanın her yerinden kullanıcıları olan ve Facebook, Twitter gibi hayatın her alanında kullanılan bir sosyal mecra projesinin ilk adımını attı. Quizy.me Ömer Ekinci’nin gelecek projesidir.

Ömer Ekinci, 2009 yılında İTO – Müsiad işbirliğiyle yapılan Uluslararası Girişimcilik Kongresi’nde 2009 Yılın Genç Girişimcisi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu’nun düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’nde de 2010 Yılın Girişimcisi ödülü alarak 2 yıl üstüste aynı gururu yaşamıştır. Kurduğu Gelistrend.com, 2009 yılında “Yılın En İyi İş Blogu”seçildi.

**ÖZLEM GÜRSES – Bersay İletişim Yönetici Ortağı**

Ankara’da doğdu.Devlet memuru bir anne ile akademisyen bir babanın tek çocukları.Tüm eğitim hayatı TED Ankara Koleji’nde geçti.Ardından ODTÜ Mimarlık Bölümü’ni bitirdi.Aynı bölümde Yüksek Lisans yaparken geçirdiği bir trafik kazası onu İstanbul’a medyaya taşıdı.

ATV Haber Merkezi’nde muhabir olarak başladığı medya kariyerine Star’da Gece Hattı ve Kırmızı Koltuk’la devam etti.Ufuk Güldemir’in kurduğu Haberturk TV’de 20. Saat, 13. Ajansı, Bildiğin Gibi Değil, Burası Haftasonu, Haberturk Gündem programlarını hazırladı ve sundu.Kanal 1 Ana Haber’in hem haber müdür yardımcısı hem de ekran yüzüydü.Aynı kanalda Özlem Gürses’le Bakış ve Şahane Çocuklar programlarının yapımcısı ve editörüydü.NTV’de yayımlanan “Mimarlık ve Yaşam” kuşağının da yaratıcısı ve ekran yüzüydü.

Dialog Anlatım İletişim okulunda “Haber Yazımı ve Spikerlik” ile “Tv Program Yapımcılığı” derslerini vermekte, kurum ve profesyonel yöneticilere medya ilişkileri konusunda koçluk yapmaktadır.Konferans ve panellerde moderator, kurumsal geceler ve törenlerde Master Of Ceremony olarak yer almaktadır.
Özlem Gürses evlidir ve Uzay isimli bir çocuk annesidir.

** URAL AKÜZÜM – Arı Hareketi Başkanı**

İstanbul doğumludur. Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra Fransa’da Montpellier Üniversitesi’nde “Siyasi ve Idari Bilimler” eğitimi görmüştür. Ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, Avrupa Birliği’nin desteğiyle sürdürülen “Herkes Için Insan Hakları” projesinde yöneticilik yapmıştır. Anayasa Hukuku alanında doktora çalışmalarını sürdürmekte olup kurucusu olduğu Kural Hukuk Bürosu’nda yerli ve yabancı şirketlere, üniversitelere ve muhtelif kişi ve kuruluşlara hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2007 yılından beri Türk Gençliğine yeni bir gönüllülük bilinci kazandırmaya çalışan, katılımcı demokrasiyi teşvik eden ve geleceğin toplum liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen ARI Hareketi’nin (www.ari.org.tr) başkanlığını, 2009 yılından beri de toplumsal hayatın her alanında ve işdünyasında etik değerleri hakim kılmayı hedefleyen Türkiye Etik Değerler Merkezi Vakfı (TEDMER) başkanlığını sürdürmektedir. Siyaset bilimi, uluslararası Ilişkiler ve hukuk alanlarında değişik üniversite ve okullarda ders anlatmıştır. Çeşitli yayınlarda editör, yazar olarak çalışmış muhtelif gazete ve dergilerde politik, hukuki analizleri yayınlanmıştır. Türkiye Genç İşadamları Derneği yayın organı Elegans Dergisi’nde Siyasi Vizyon köşesini yazmaktadır.

Fransızca, Ingilizce bilen H. Ural Aküzüm halen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin kurucu vakfı olan Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı’nın yönetim kurulu üyesi, Azerbaycan Türkiye Tarih Araştırmaları Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türk ve Avrupa Kamuoyunun birbirini anlaması için kurulmuş olan Avrupa ile Diyalog Derneği’nin de başkan yardımcısıdır.

İstanbul Barosu Üyesi (2003), CMK Uygulama Avukatı (2004), Marka ve Patent Vekili (2004), Noterlik Belgesi (2005);

Eğitim: İstanbul Kültür Üniversitesi (Kamu Hukuku Doktora öğrencisi, tez aşamasında) Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (2003), Université de Montpellier, Diplome Universitaire de Sciences Politiques et Administrative (D.U. 2000) Galatasaray Lisesi (1998)

Uzmanlık Alanları: Birleşme Devralmalar, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İdare Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ceza Hukuku Yabancı Dil: İngilizce, Fransızca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca Yeminli Tercüman

**YELDA İPEKLİ – Stratejik Pazarlama Uzmanı**

1967 yılında Ankara’da doğdu. Çukurova ve Marmara Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldıktan sonra Londra Ekonomi Üniversitesi’nde (LSE) master ve doktora düzeyinde eğitimlere katıldı. ‘Kurumsallaşma-Kurumsal Kimlik/Kültür ve Algılama Yönetimi-Markalama’ konusunda iki tez hazırladı. Aldığı uzmanlık eğitimleri Stratejik Yönetim, Marka Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi’dir. Bu eğitimlerle bir organizasyonun kurumsallaşması sürecinden , markalaşma ve pazarlama taktiklerinin stratejik olarak geliştirilmesine ve satış faaliyetlerinin yönetimine kadar geniş bir perspektife sahip oldu.
Londra’da ki eğitimi sırasında Hilton Uluslararası Oteller zincirinin yenilenmekte olan 45 yıllık logosunun değişim sürecinin yönetildiği ekipte çalıştı. Bu süreç içersinde tüm dünyada da Hilton logo ve yeni standartlarının oluşturulması için Avrupa’nın önde gelen ajanslarıyla çalıştı, uygulamaların lokal pazar çalışmalarını yürüttü. Eğitiminin bitmesiyle birlikte Conrad Hilton/İstanbul’un açılış faaliyetlerini yönetmek üzere ülkesine döndü. Otelin; kurumsal kimlik, reklam, basın ilişkileri, konuk ilişkileri ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olarak çalıştı. Özel Katların yönetimini üstlendi.

Toyota’nın Sabancı Holding bünyesinde Türkiye pazarına girişi ile Sabancı Holding Otomotiv Grubunda çalıştı. Otomotivin çıkış döneminde bu sektörde önemli bir şirkette olmanın avantajı ile Toyata’nın Türkiye’deki marka konumlandırılması, bayilik sisteminin Anadolu genelinde kurulması ve tüm pazarlama faaliyetlerini Japon firma ve rahmetli Özdemir Sabancı’ya bağlı olarak yürüttü. Gruba bağlı otobüs/ağır ticari araç/iş makineleri üretim satış ve pazarlaması ile ilgilenen Temsa Otomotiv’de aynı görev tanımında çalıştı. B2B pazarlama sistemini deneyimledi. Özdemir Sabancı’nın vefatı ile birlikte gruptan ayrıldı.

1996 yılında yeniden yapılanmakta olan Türkiye’nin en büyük ve öncü tekstil fabrikası-markası Altınyıldız’da Kurumsal İletişim ve Markadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 75 yıllık bir kumaş markasının daha çağdaş olması adına ‘kurumsal kimlik yenileme’ çalışmalarını yürüttü, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması ve müşteri ilişkileri konusunda çalıştı. Bu dönemde proje geliştirme konusuna odaklandı. Yeniden yapılanma konusunda o yıl Berlin’de yapılan Dünya Kalite Kongresi’nde Türkiyeyi Altınyıldız’daki yapılanma süreçlerini anlatan projesiyle temsil etti. Ve 1.’lik ödülünü aldı. Altınyıldız’ın, kumaş üretmenin yanı sıra genç hedef kitleye ulaşacak iki konfeksiyon markasına girme kararıyla birlikte şu anda NETWORK ve FABRİKA olarak bilinen markaların tüm stratejik oluşum çalışmalarını yürüttü. Markalaşmasını oturttu, satış teşkilatı ve bayilik yapısını oluşturdu. Başarıyla bu iki markayı kurguladıktan sonra yan kuruluş olan Beymen’e Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür olarak atandı. O dönem Beymen’in halka açılma çalışmalarını ve yurt dışı yatırım faaliyetleriyle ilgili çalışmaları yönetti.
Yelda İPEKLİ; 1999 yılında profesyonel hayattan ayrılarak stratejik pazarlama ve proje yönetimi konularında danışmanlık veren şirketini. Bu şirket ile Vestel, Pamukbank, Bayındır Holding, Bayındır Sağlık Hizmetleri(hastaneler), Turkcell iletişim hizmetleri, Amerikan Hastanesi, Collezione, Gilan, Zara, Panda dondurmaları,Lush Hip Hotel , Yaşar Gıda, Milta Tatil Köyü, Rexene Tatil Köyü, Formula 1(sponsorluk çalışmaları), Sait Halim Paşa Yalısı, BGN-Fransa(kadın giyim), Mado dondurmaları, Doluca Şarapçılık, Universal Müzik gibi birçok marka ve kurumlara uzmanlıkları doğrultusunda danışmanlıklar verdi. CRM instutuite of Turkey bünyesinde “müşteri ilişkileri yönetimi konusunda eğitimler verdi, uluslararası katılımcılarla konferanslar düzenledi.

Çalışmalarını hep ‘Müşteri odaklı’ temeller üzerinde kurgulayarak projelerini başarıya ulaştırdı. “Network Marketing” ve “One to One Marketing”konularında birçok projeyi yönetti.

2005 yılında kendi hayal projesi olan web tabanlı ‘After 9’ adlı projesini hayata geçirdi. Kuruluşundan altı ay sonra ‘After 9’, ‘Avrupa’nın En Cin İş Fikri ’ ödülünü aldı. Bu ödülden üç ay sonra projesini Hollandalı bir yatırımcıya sattı. Ödül konuşmasında bu proje ile ilgili şunları söyledi. “Web pazarlama, çağımızın en önemli araçlarından biri. Basit fikirlerden yola çıkan fakat tüketiciyle ‘birebir ilişki’ kurmayı sağlayan projeler, diğerlerinden ayrışacak ve karlı olacak. ‘After 9’ benim; altı ayda bir markanın nasıl yaratılacağını ve ne kadar büyük ve karlı bir marka olabileceğini göstermek için yarattığım bir projeydi.”

2006 yılı itibariyle Marka Yönetimi konusundaki uzmanlığını inşaat sektörünün yoğun rekabete girmesiyle birlikte ağırlıklı olarak bu sektöre aktardı. Bir çok konut projesine, konsept ve satış pazarlama konularında danışmanlık verdi. Tepe İnşaat, Mesa Konut, Fuga Residencs vb inşaat projelerinin satış ve pazarlamasını yürüttü.

Çağdaş sanatlara duyduğu ilgisi ve mesleğine düşkünlüğü nedeniyle bu iki alanı birleştirerek, bazı sanat olaylarının düzenlenmesi ve kurgulanması konusunda çalıştı. Bazı sanatçıların sergilerinin küratörlüğünü yaptı.

GYİAD(genç yönetici iş adamları), TABA(Türk Amerikan iş adamları derneği), TEDMER(Türkiye Etik değerler derneği) üyesidir.Yelda ipekli, 9 yaşındaki kızıyla birlkte yaşıyor, seyahat etmekten, sanat pazarlamasıyla ilgilenmekten ve at binmekten hoşlanıyor.

**ZEKAİ KIRAN – İMLZ Genel Koordinatörü**

Erzincan-Otlukbeli doğumludur. Özdemir Sabancı Emirgan Lisesi’nden mezun olan KIRAN, Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde okumakta. 2006 yılında Anadolunun Genç Liderleri derneğinde proje asistanlığı ve proje koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Bu dernek çatısı altında CIPE ile ortaklaşa yürütülen Kadın Girişimcilik Okulu, NED ile ortaklaşa yürütülen Siyaset Okulu projelerinde görev aldı. Yine aynı dernekte AB projelerinde uygulayıcı olmuştur. 2007 yılı sonunda Kocaeli yerelinde Anadolu Demokrat Gençlik derneğini kurucuları arasında yer almış, genel koordinatörlük görevini yürütmüştür. ADEG bünyesinde yerelde ses getiren birçok projeye katkıda bulunmuştur. Bu projeleri; http://www.slideshare.net/zekaikiran adresinden inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Alternatif Gelişim Kulübü başkanlık görevini yürüttü, öğrenciler için kariyer programları ve eğitim programları düzenledi. Bunlardan bazıları; Turizm ve Genç Kariyer, İletişimde Mükemmellik ve Liderlik (I-II), İnsan Kaynakları: Kıymetli İnsan, Modern Marketing, Bireysel Gelecek Tasarımı. 2008 Ocak-Kasım ayları arasında Uluslararası Gençlik Filmleri Festivali projesinin Sponsorluk Koordinatörlüğünü yürütmüştür. 2010 Mayıs ayı içerisinde düzenlenen Kocaeli Üniversitesi Film Şenliğinin koordinasyonunda aktif görev almıştır.

Bilgi, iletişim, pazarlama, sosyal medya, blog, değişim, gelişim, kariyer, stk, alternatif, toplumsal yaşam kelimeleri tutkularını kısaca ifade etmektedir. http://www.zekaikiran.com/ , http://www.twitter.com/zekaikiran ve http://www.friendfeed.com/zekaikiran sayfalarında duygularını ve düşüncelerini, http://www.vimeo.com/zekaikiran sayfasında videolarını paylaşmaktadır. Sosyal iş ağı ise, http://www.linkedin.com/in/zekaikiran
AMACI; Sıradan ve Sürüden Olmamaktır!

****DESTEKÇİLERİMİZ****

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
COCA-COLA
ARCELOR MİTTAL
ÇARŞI İZMİT SÜRÜCÜ KURSU
AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ DİL OKULLARI
EFE TUR
REKSİS TASARIM
SENSE SAĞLIK HİZMETLERİ

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık