Seminer: oğuz Saygın / Sıradışı Düşünme Becerileri


SEMİNER : OĞUZ SAYGIN / Siradisi Düsünme becerileri

Yer: SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ
Tarih: 11 Nisan 2012 Çarşamba
Saat: 19.00

Bilet Satış Noktaları
SABANCI GİŞE: 0262 324 54 64 – 140
KELEPİR KİTABEVİ (BELSA PLZ). : 0262 323 18 58

Ayrıntılı Bilgi Ve İletişim: 0535 693 71 71
Organizasyon: maskyapim&organizasyon

SIRADIŞI DÜŞÜNME BECERİLERİ

-Beynimizin yapisini ve kapasitesini ortaya koyma
-Zihnimizi yaratici dusunmeye zorlayabilme
-Kendi kisisel tekniklerini yaratabilme
-Hayal gucunun potansiyel gucunu ortaya koyma
-Farkli yasam becerilerinin tanitilmasi ve kazanilmasi
-Yaratici dusunme teknikleri
-Yaratici dusunme engelleri ve bu engelleri asma yontemleri
Seminer suresi: 2.5 saat
Seminer sonunda katilimcilara, Oguz saygin imzali egitim sertifikalari verilecektir.

OGUZ SAYGIN

1952 İstanbul doğumlu olan Oğuz Saygın, Kişisel Gelişim ve NLP uzmanıdır. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur. Anthony Robbins’in hocası “ilk Master Trainer” Dr. Wyatt Woodsmall’dan eğitim alarak NLP Trainer olmuştur. INLPTA üyesi ve uluslararası yetkili eğitmenidir. Ayrıca Master Trainer Robert Smith ve Debra Wylde ile çalışmalar yapmıştır.

1996′dan beri çeşitli radyo ve televizyon programlarına katılmış, gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanmış, yüzlerce dershane, kurum ve şirkete seminerler verip danışmanlık yapmıştır. Akdeniz, Boğaziçi, Dokuz Eylül, Ege, Fatih, Gazi, İstanbul, İstanbul Teknik, Maltepe, Marmara, Okan, Uludağ Üniversiteleri yanında altmışın üzerinde ilde; Almanya, Avusturya, İsviçre, Arnavutluk, Kırgızistan gibi Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde eğitimler vermiştir. Seminerleri arasında NLP, Düşünce Yönetimi, İletişim ve Sunum Teknikleri, Takım Çalışması, Yöneticilik ve Liderlik, Hafıza Teknikleri, Stres ve Zaman Yönetimi, Sınava Doğru Yüksek Motivasyon, Sınav Kazandıran Aile ve Eğitimcinin Eğitimi sayılabilir.

Kitaplarında teoriden çok yaşanmış olaylara ve pratik çözümlere yer veren Oğuz Saygın’ın 1998 yılında yazmış olduğu ilk kitabı “Negatif Limanlardan Pozitif Sulara” bugüne kadar 65 baskı yapmıştır. “İnsan İlişkilerinde 4×4′lük İletişim” yeni adı ile “Renklerle İnsanları Tanıma Kılavuzu” kitabı 100.000 adet basılmıştır.En son çıkan Mevlana Işığında Düşünce Yönetimi kitabı da çok büyük ilgi görmüştür.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık