Simit Sarayı 181. şubesini açtı


Simit Sarayı’nın Türkiye’deki 181. şubesi NCITY Alışveriş Merkezi yanı No:102’de geniş katılımlı bir törenle dün hizmete açıldı. Düzenlenen açılışa AKP’liler yoğun ilgi gösterdi.

Ahmet Musa Şenol ve Salih Taşdemir’in sahibi olduğu Simit Sarayı, İzmit Karabaş Mahallesi Oramiral Selim Dervişoğlu Caddesi’nde bulunan NCITY Alışveriş Merkezi yanı No: 102 adresinde hizmete açıldı. Açılışa AKP Kocaeli Milletvekilleri Muzaffer Baştopçu, Fikri Işık, Sibel Gönül, AKP İl Başkanı Zeki Aygün, İl Başkan Yardımcısı ve Kullar Belediye eski Başkanı Mahmut Civelek,  AKP İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, AKP Başiskele İlçe Başkanı Mahmut Ustaoğlu, AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, Otogar Dernek Başkanı İbrahim Balyan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İKRAMDA BULUNULDU
Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan protokol üyeleri iyi niyetlerini dile getirirken Milletvekili Sibel Gönül, “Kocaeli dışında olduğum zamanlarda en çok İzmit’in simidini özlüyorum. Simit Sarayı’nın da İzmit simidini tanıtmada öncü olacağına inanıyorum” dedi. NCTIY Alışveriş Merkezi yanı No: 102 adresinde 150 metrekare alanda hizmete açılan Simit Sarayı’nda 10 personel çalışıyor. Açılışa katılan vatandaşlar açık büfe olarak sunulan simit ve diğer ürünlerin tadına baktı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık