[SON DAKİKA] Kaçırılan Gemi Silivri’de Demirlendi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait kaçırılan deniz otobüsü, İstanbul Silivri Parkköy açıklarında yaklaşık 230 mesafede demirledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait kaçırılan deniz otobüsü, İstanbul Silivri Parkköy açıklarında yaklaşık 230 mesafede demirledi. Geminin çevresinde sahil güvenlik ekibi ya da kıyı emniyetine bağlı polis ekibinin bulunmadığı görüldü. Herhangi bir ihtimale karşı sağlık ve polis ekiplerinin kıyı kenarında hazırda bekletildiği dikkat çekti. Geminin içindeki koltuklarda yolcuların bulunmaması dikkat çekti. Deniz otobüsünün zaman zaman yönünü değiştirdiği ancak hareket etmediği görüldü.
(Cihan Haber Ajansı) [3118823]

00.45 – Gemideki Gprs Cihazı Sökülmüş

Kocaeli’de kaçırılan deniz otobüsünün takibinin önlenmesi için gemide bulunan GPRS cihazının teröristlerce söktürüldüğü öğrenildi.

Kocaeli’de kaçırılan deniz otobüsünün takibinin önlenmesi için gemide bulunan GPRS cihazının teröristlerce söktürüldüğü öğrenildi. Ancak deniz polisi ve sahil güvenlik ekiplerinin zamanında hareket ederek kaçırılan deniz otobüsünü takibe aldıkları ve geminin hareketinin an ve an kontrol altında tutulduğu bildirildi.
(Cihan Haber Ajansı) [3118825]

00.47 – Eşini Cep Telefonundan Arayan Kaptan, Durumlarının İyi Olduğunu Bildirmiş

Kocaeli’den kaçırılan Kartepe isimli deniz otobüsünün kaptanı Cumhur Tunçel’in kaçırıldıktan bir süre sonra eşini cep telefonundan arayarak iyi olduklarını söylediği öğrenildi.

Kocaeli’den kaçırılan Kartepe isimli deniz otobüsünün kaptanı Cumhur Tunçel’in kaçırıldıktan bir süre sonra eşini cep telefonundan arayarak iyi olduklarını söylediği öğrenildi. İzmit – Gölcük seferini yaparken kaçırılan “Kartepe” adlı deniz otobüsünün kaptanı Cumhur Tunçel’in eşi Nihal Tunçel, Kocaeli Valiliği’nde oluşturulan kriz merkezinde gelişmeleri takip ediyor. Kaptanın kaçırıldıktan bir süre eşini cep telefonundan arayarak durumlarının iyi olduğunu söylediği öğrenildi.
(Cihan Haber Ajansı) [3118827]

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık