Süper Kulaçlar 9 temmuz da Karamürsel’de


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin LEN-Avrupa Yüzme Birliği, TYF-Türkiye Yüzme Federasyonu ile işbirliği yaparak düzenlediği Avrupa Açık Su Yüzme Kupası 4.Ayak Yüzme Yarışlarının 2.si bu yıl 09 Temmuz 2011 Cumartesi günü 09.15’de Karamürsel açıklarında yapılacak.

10 ÜLKEDEN SÜPER KULAÇLAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılacak Avrupa Açık Su Yüzme Kupası 4.Ayak Yüzme Yarışlarının 2.si bu yıl 09 Temmuz 2011 Cumartesi günü 09.15’de Karamürsel açıklarında yapılacak.Yarışmalara Erkeklerde Almanya, Çek Cumhuriyeti,İsrail, İspanya, Slovakya,Güney Kıbrıs,Ukrayna bayanlarda Almanya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İrlanda, İsrail, İspanya, Litvanya, Ukrayna,Avusturya ve Türk Milli Takımı sporcuları kulaç atacak. Avrupa Genelinde 8 ayrı kentte yapılan yüzmenin açık su kategorisindeki en prestijli yarışında bayanlarda on erkeklerde 8 bayanlarda ise 10 ülke yarışacak.

İLK 5’E 2500 EURO ÖDÜL

Önceki yıllarda Değirmendere açıklarında geçen yıl ise Sekapark’ta yapılan Uluslararası Kocaeli Açık Su Yüzme Kupası bu yıl Karamürsel açıklarında yapılacak. LEN-Avrupa Yüzme Birliği programında da alınan Geleneksel yarışa 17 Yaş üstü erkekler ile 16 Yaş üstü bayan yüzücüler katılacak. Ülkelerin Milli takımlarla temsil edildiği müsabakalarda sporcular 2,5 kilometrelik dikdörtgen şeklindeki parkurda iki tur yüzecekler. Karamürsel iskele önünde yapılacak yarışta ilk 5 sırayı alacak yüzücülere toplam 2500 Euro ödül dağıtılacak.

YÜZÜCÜLER 7 TEMMUZ’DA GELİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin LEN-Avrupa Yüzme Birliği, TYF-Türkiye Yüzme Federasyonu ile işbirliği yaparak düzenlediği Uluslararası organizasyonu için yüzücüler 7 Temmuz tarihinde Kocaeli’ye gelecek. 8 Temmuz tarihinde serbest antrenmanlar yapacak olan yüzücüler akşam saatlerinde teknik toplantıya katılacak.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık