TAVŞANTEPESPOR A GENÇ BAŞKAN


Kocaeli ilimizin en yeni kulüplerinden biri olan Tavşantepe Spor Kulübünün 2. Olağan Kongresi 11 Temmuz Pazar günü Kulüp Lokalinde Yapıldı. Tek listeyle kongreye giren Cihan ÖZKUL`un listesi oy çokluğuyla kabul edildi. 81 üyesi bulunan Tavşantepespor’un kongresine 43 üye katıldı . 43 oyu alan ÖZKUL Başkan Seçildi.

Başkan DOĞAN’dan “Tavşantepespor’a Tesis Sözü”
Oylamanın ardından söz alan İzmit Belediye Başkanı Nevzat DOĞAN konuşmasında “Tavşantepespor’ un bölgede ihtiyaç duyulan tesislere en kısa zamanda kavuşması için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.Başkan Doğan aynı zamanda cephanelik bölgesine yapılacak olan projeyle ilgili olarak,” İzmit’in akciğeri olacak bölgede yeşil alan dokusuna zarar vermeden tek bir ağaç kesmeden amatör spor kulüplerimizin yararlanacağı Spor Kompleksi ile Kadın Sığınma Merkezi yapacağız. 33 amatör spor kulübümüzün yararlanacağı içinde futbol,basket,voleybol sahaları ile tenis kortlarının yer alacağı spor kompleksi ihale edildi. 1 yıl içinde proje tamamlandığında 7 den 70 e herkes bu alanda spor yapma imkanı bulacak Gölkay Park diye bir projemiz var. Su kayağını kentimizle buluşturan bu projemizde hem atıl olan bir bölgeyi yeniden canlandırıp, hem de farklı bir alanda kentimize yeni sporcular kazandırmayı amaç edindik. Neden bir su kayağı şampiyonu da Tavşantepe`den çıkmasın” dedi. Konuşmasının son bölümünde Tavşantepe Spor Kulübün’e yeni seçilen Cihan ÖZKUL ve Yönetimine teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Genç Başkan ÖZKUL “Kimseye Değil Ekibime Güveniyorum”
Cihan ÖZKUL konuşmasına Kongreye katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başladı.Konuşmasında ilk hedeflerinin Kulübe biran önce bir kulüp binası ve bütün Tavşantepe Mahallalesini bütünüyle kapsayan üye çalışmalarına yoğunluk vereceklerini dile getirdi ve bütün Tavşantepe halkından desteklerini beklediklerini ifade etti.

Özkul konuşmasına şöyle devam etti.” Genç, dinamik, sporu seven heyecanlı bir yönetimle yola çıktık. Öncelikle sizlerin ve halkımızın desteğini bekliyor ve bizi yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Bugün yeni bir listeyle ve genç bir ekiple karşınıza çıktık, kimseye güvenerek değil ekibime güvenerek bu konuşmayı yapıyorum. Siz değerli büyüklerim ve halkımızın desteğiyle Tavşantepespor’u çok iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyorum,” diyerek sözlerini tamamladı.
Kongreye KASKF Başkanı Murat AYDIN’da katıldı. Kongreye İzmit Belediye Başkanı Nevzat DOĞAN’ın yanı sıra KASKF Başkanı Murat AYDIN ve Yöneticiler Mithat AĞA,Elman DEMİR,İlhan FİLİZ’de katıldı.Ayrıca Bekirderespor Başkanı Erdoğan ŞENTÜRK,Yeşilovaspor Yöneticisi Ali GÜRDAL,Başaranspor Yöneticisi Ersin KARAŞ katıldı.Tavşantepe Spor Kulübü Kurucu Başkanı Güray ORUÇ ve KANÇEVDER Başkanı Kenan SEYREK’te kongreyi takip edenler arasındaydı.

TAVŞANTEPE SPOR KULÜBÜ’NE SEÇİLEN YENİ YÖNETİM KURULU

CİHAN ÖZKUL, RAMAZAN BİÇER, REMZİ DURU,BİROL KARİP, SERKAN KARDAŞ, ÖZCAN ÖZKUL ,SONER ÇAMUR, RAMAZAN KAYA, ŞADİ AKDOĞAN, SALİH ÇETİN, RECAİ KAYA ve SERKAN ŞENTÜRK.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık