TAVŞANTEPESPOR KONGRESİ


14 şubat 2009 Tarihinde kurulan, ilimizin en yeni spor kulüplerinden biri olan TAVŞANTEPESPOR’un 2. Olağan Genel Kurulu 11 TEMMUZ Pazar günü yapılacak. Tavşantepe caddesi no: 59/A Adresinde bulunan kulüp lokelinde gerçekleşecek olan kongre saat 11:00’de başlayacak.

CİHAN ÖZKUL BAŞKAN ADAYI

81 Üyesi bulunan Kırmızı – Beyazlı kulübün kongresi için başkan adaylığını ilk ilan eden isim Cihan ÖZKUL oldu. Kulübün kurucuları arasında yer alan, eski futbolcu olan ÖZKUL esnaflık yapıyor. Özkul`un listesinde mevcut yönetimde de olan Ramazan BİÇER, Ramazan KAYA ve Salih Çetin`in yer almaları kesinleşti. Mevcut başkan Hakan YAŞAR’ın yeniden aday olup olmayacağı bilinmiyor. Yaşarı’ın aday olması durumunda, iki listeli seçim yapılacak. Hakan YAŞAR’ın kararını kongre günü vereceği tahmin ediliyor.

“SEVGİDE BULUŞALIM”

Tavşantepespor’un açılış davetiyesinin üzerinde son derece güzel bir mesaj var. Tavşantepespor’un kuruluş amacını, sporun barış içinde bir yarış olduğunu anlatan bir yazı bu. Ne diyor yazıda bir bakalım :”Spor kardeşliktir, spor dostluktur. Spor sevgidir, evrensen dildir ve yaşamda kendini bulmaktır. Dinamik, sevgi dolu bir topluma kucak açmak ve yarınlara aydınlanmış olarak koşmak için yaptığımız koşuya sizi de davet ediyoruz. Bu koşu insanları yarışmak için değil, sevgide buluşturmak için. Eğer sizin de sevgi adına, insanlık adına, gençlik adına ve başarı adına bir sözünüz varsa ve var olanı arıyorsanız. Biz buradayız, sizi bekliyoruz. Güç, gücü elinde tutmak değil toplumla paylaşmaktır. Ve diyoruz ki, gelin birlik olalım”

BAŞKAN ADAYI ÖZKUL’UN LİSTESİ

CİHAN ÖZKUL

RAMAZAN BİÇER

REMZİ DURU

BİROL KARİP

İBRAHİM ATAMAN

ÖZCAN ÖZKUL

SONER ÇAMUR

RAMAZAN KAYA

ŞADİ AKDOĞAN

SALİH ÇETİN

RECAİ KAYA
SERKAN ŞENTÜRK

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık