- Kocaeli Şehir ve Etkinlik Haberleri - http://www.kocaelivizyon.com -

Tiyatro: Yalan İçinde Yalan – Komedi 2 Perde

[1]

TİYATRO: YALAN İÇİNDE YALAN / KOMEDİ 2 PERDE

Yer:SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ
Tarih:05 MART 2012 PAZARTESİ
Saat: 20.00

Bilet Satış Noktaları
SABANCI GİŞE: 0262 324 54 64-140
KELEPİR KİTABEVİ (BELSA PLZ):0262 323 18 58

Ayrıntılı Bilgi Ve İletişim: 0535 693 71 71
Organizasyon: maskyapim&organizasyon

Yazan: Clive Exton
Çeviren: Hale Kuntay
Yöneten: Somer Karvan

Oyuncular : Ebru Akel, Feride Çetin, Füsun Erbulak, Somer Karvan, Levent Ünsal, Kerim Yağcı

Dekor: Mete Yılmaz
Kostüm: Tuvana Büyükçınar Demir
Fotoğraf: Zeynel Abidin
Müzik: Semih Önyer
Afiş : Emrah Yücel

Ana kuzusu Roy (Somer Karvan), karısı June (Ebru Akel) ile 15 yıllık evlidir. Ancak, gençliğinden beri, kızlarla arkadaşlık kurmasını bile istemeyen, oğluna fazlasıyla düşkün annesi Molly’e (Füsun Erbulak), evlendiğini bir türlü söyleyememiştir. Ve tabii, karısına da bir annesi olduğunu…

Şehir dışında bir ev tutmuş, annesinin ayda bir yaptığı hafta sonu ziyaretleri süresince, orada yalnız yaşıyor numarası yapmaktadır. Karısı ise, onu iş seyahatinde bilmektedir…O hafta sonu annesini karşılamak üzere eve giden Roy, karşısında sekreteri Heather’ı (Feride Çetin) bulur. Roy’un iş ortağı Leslie (Levent Ünsal) ile çapkınlık yapmak üzere bu evde sözleşen Heather’ı evden çıkarmak mümkün değildir. Zira kocası Cyril (Kerim Yağcı) karısını takip etmiş ve evi gözetlemektedir. Roy, evin içerisinde saklayamadığı Heather’ı annesine, çaresizlikten, nişanlısı olarak tanıtır.

Bu arada Cyril, Roy’un karısı June’a telefon etmiş, kocasının onu aldattığını söylemiş ve evin adresini vermiştir.Önce June, ardından çapkın ortak Leslie’nin, sonunda da kıskanç koca Cyril’ın eve gelmesi ile curcuna daha da artacaktır.. Sürprizler sürprizleri, yalanlar yalanları doğuracaktır. Bakalım işin içinden nasıl çıkılacaktır?