- Kocaeli Şehir ve Etkinlik Haberleri - http://www.kocaelivizyon.com -

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde Ahşap Maket Ev Sergisi ve Bateri Show büyük ilgi gördü

[1]

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi her ay yenilenen sergi salonunda bu ay bambaşka bir dünyanın kapılarını açtı.

Sabahattin Genli, genç yaşta elektrikçilik yaparken yüksek gerilim hattına kapılarak iki kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, ancak hayata küsmemiş, inanılmaz bir mücadele örneği göstererek kendini bir çok alanda ispatlamayı başarmış. Sıradışı yaşam öyküsü ve el becerisi gerektiren işleri dirseğinin altından kesik kollarıyla ustalıkla yapması O’nu herkesten farklı kılıyor. 19 Kasım – 3 Aralık 2012 tarihlerinde Kültür Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı serginin açılış kokteyli dün akşam saat 18:30’da yapıldı. Sergi açılışına Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, İlçe Emniyet Müdürü Cabir Yeşiltaş ve Ford Otosan fabrika müdürü Mehmet Günel ve birçok protokol katıldı. Gölcük ve Kocaeli halkından yüzlerce kişinin gönülden destek verdiği bu sergi açılışı karşısında sanatçımız Sabahattin Genli çok mutlu oldu. Sanatçımız sergide yaptığı ahşap maket evlerin yanı sıra açılış kokteylinde “Bateri Show” ile tüm sanatseverleri kendine hayran bıraktı.

Ücretsiz ve halka açık etkinliklerimizden yararlanmak için 0262 435 67 00-115 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.