Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür Merkezi’nde Birsen Tezer konseri büyük ilgi topladı


Bölge halkının ve Ford Otosan çalışanlarının sosyal, kültürel ve sanatsal yaşamlarının gelişimine ortam sağlamak amacıyla kurulan merkezimiz halka ücretsiz olarak bir yıldır hizmet veriyor.

Türk sanat müziği, caz, latin ve pop şarkılarını harmanlayıp dinleyicilerin beğenisine sunan Birsen Tezer ruhu dinginleştiren adeta tedavi eden bir sesiyle izleyicileri mest etti. İlhan Şeşen ve Gürol Ağırbaş ile küçük çalışmaları olan ve İlhan Şeşen’in hazırladığı bir filmin müziğini seslendiren sanatçı çok kısa bir süre önce kayıtları ”hücum kayıt” olarak yapılan ve kendi bestelerinin yanı sıra Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen ve Zafer Cımbıl’ın eserlerini de yorumladığı ”Cihan” albümünde bizlere sundu.

VKV Ford Otosan Kültür Merkezi’nde 7’den 70’e tüm hayranlarıyla buluşan Birsen Tezer’e konserde gitarda Tunç Öndemir, elektrik gitarda Emre Tankal, bas gitarda Mümtaz Solmaz ve perküsyonda Ahmet Özbilen eşlik etti. Sevilen tüm parçalarını seslendiren, konserde kanunu ile müzik ziyafeti sundu.

O büyüleciyi isyankar, dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzik severlere caz dolu bir gece yaşattı. Konser sonrasında izleyiciler sanatçı ile fotoğraf çekmek için sırada beklediler.

Ücretsiz ve Halka açık olan Kültür Merkezinin etkinliklerine katılmak için 435 67 00 / 115 numarayı arayarak isim yazdırabilirsiniz.

Kültür ve Sanat Yönetmenliğini Pınar Çimen’in üstlendiği VKV Ford Otosan Gölcük Kültürve Sosyal Yaşam Merkezi; Türkiye’nin ve dünyanın ünlü isimleri ile süpriz etkinliklerine devam edecek…

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık