YAĞCILAR KÖYÜN DE GÖRKEMLİ İFTAR


Yağcılar köy muhtarı Şerafettin Gökçe ve köy halkı tarafından ikincisi düzenlenen iftar yemeği Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Ak Parti Kandıra İlçe Yöneticisi Erdal Eyidoğan, çevre köy muhtarları ve yağcılar köy halkının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Düzenlen iftar yemeği sonrasında köy halkı ile kahve de sohbet eden Başkan Kan 12 Eylül günü yapılacak olan Referandum da köy halkına Anayasa değişikliği ile ilgili bilgi verirken vatandaşların referandum ile ilgili sorularını cevapladı.

Başkan Kan yaptığı konuşmada ,”kandıra da referandum da bir bütün olarak değerlendirilmeli. İlçemize yaşayan her vatandaş, Türkiye’nin geleceği için, hak ve özgürlüklerin arzu edilen seviyeye gelmesi ve çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için anayasa değişikliğine “EVET” demeliyiz. Kandıra’nın merkezinde ve köylerinde yapılan hizmetler her geçen gün hızla artarak devam etmektedir.artık hizmet almayan köyümüz kalmadı ve kalmayacak “diyen Başkan Anayasa Değişikliği ile ilgili köy halkına bilgi verdi.

Köy muhtarı Şerafettin Gökçe Yağcılar köyü halkı adına Başkan Kan ve beraberinde iftar programına katılanlara teşekkür etti.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık