YARARLI BAĞLANTILAR

Yararlı Bağlantılar

Ajanslar
Anadolu Ajansı http://www.aa.com.tr/
Anka Haber Ajansı http://www.ankaajansi.com.tr/
Cihan Haber Ajansı http://www.cihan.com.tr/
Doğan haber Ajansı http://dha.com.tr
İhlas Haber Ajansı http://iha.com.tr
Reuters Türkiye http://www.reuters.com.tr/
Belediyeler
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi http://www.kocaeli.bel.tr
Başiskele Belediyesi http://www.basiskele.bel.tr
Çayırova Belediyesi http://www.cayirova.bel.tr
Darıca Belediyesi http://www.darica.bel.tr
Derince Belediyesi http://www.derince.bel.tr
Dilovası Belediyesi http://www.dilovasi.bel.tr
Gebze Belediyesi http://www.gebze.bel.tr
Gölcük Belediyesi http://www.golcuk.bel.tr
İzmit Belediyesi http://www.izmit.bel.tr
Kandıra Belediyesi http://www.kandira.bel.tr
Karamürsel Belediyesi http://www.karamursel.bel.tr
Kartepe Belediyesi http://www.kartepe.bel.tr
Körfez Belediyesi http://www.korfez.bel.tr
Dernekler/Meslek Örgütleri
Gesotim Arama Kurtarma http://www.gesotim.net/
Elektronik Devlet Uygulamaları
Askerlik Celp Dönemleri http://www.asal.msb.gov.tr/
Doğalgaz Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme http://www.izgaz.com.tr/
Kurumlar Vergi Dairesi https://vedop.mb-ggm.gov.tr/internetvd/login.jsp
Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulaması http://www.gib.gov.tr/index.php?id=40
SSK Hizmet Dökümü Sorgulama http://www.ssk.gov.tr/wps/portal
Su Faturası Borç Öğrenme ve Fatura Ödeme https://sube.isu.gov.tr/borc/borc_sorgulama_uyesiz.aspx
T.C. Kimlik Numarası Sorgulama http://tckimlik.nvi.gov.tr/Web/QueryIdentityNumber.aspx
Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi http://www.ttrehber.gov.tr/trk-wp/IDA2
Türk Telekom Borç Sorgulama ve Fatura https://ett.turktelekom.com.tr/
Vergi Kimlik Sorgulaması http://vedop.mb-ggm.gov.tr/vkn_sorgu/VKNoSorguInput.jsp
İnternet Medyası
Aktif Haber http://www.aktifhaber.com/
Alem http://www.alem.com.tr/
Cansız Kuş http://www.cansizkus.com/
E-Gazeteler http://www.e-gazeteler.com/
E-kolay http://www.ekolay.net/
Gazete özetleri http://www.ntvmsnbc.com/news/49978.asp#hurriyet
Gazeteler http://www.gazeteler.com/
Gazetem.net http://www.gazetem.net/
Gecce http://www.gecce.com/pages/
Gençtürk Haber http://www.gencturkhaber.com/v1/index.php
Haber 1 http://www.haber1.com/
Haber 3 http://www.haber3.com/
Haber Show http://www.habershow.com/
Haber Vitrini http://www.habervitrini.com/
Haberler http://www.haberler.com/
Habertürk http://www.haberturk.com
Haberx http://www.haberx.com/index.html
İmedya http://www.imedya.com/anasayfa.html
İnternet Haber http://www.internethaber.com/
İxtanbul http://www.ixtanbul.com/
Kamerazzi
Kral Magazin http://www.kralmagazin.com/
Maksimum http://www.maksimum.com/?1
Medya Faresi http://www.medyafaresi.com/
Medyatava http://www.medyatava.net/
mgd Magazin http://www.mgdmagazin.com/
Mynet Haber http://haber.mynet.com
Netbul http://www.netbul.com/
NetHaber http://www.nethaber.com/Default.aspx
Objektif Haber http://www.objektifhaber.com/yeni/objhab/default.aspx
Sanal Basın http://www.sanalbasin.com
Sansürsüz http://www.sansursuz.com/
Şehriye http://www.sehriye.com/
Sosyetiq Haber http://www.sosyetiqhaber.com/
Süper Bacanaklar http://www.superbacanaklar.com/
Süperonline http://www.superonline.com/index.html
Superpoligon http://www.superpoligon.com/
Uçankuş http://www.ucankus.com/
Kocaeli Web Portalları
Belirtiyorum http://www.belirtiyorum.com/
Değirmenderem.Com http://www.degirmenderem.com/
Gebze http://www.gebze.org
Güncel Kocaeli http://www.guncelkocaeli.com
haber 262 http://www.haber262.com/
Karamürsel Haber http://www.karamurselhaber.com/
Kocaeli Burada http://www.kocaeliburada.com/
Kocaeli OLAY http://www.kocaeliolay.com
Kocaeli Rehberi http://www.kocaeliplus.com
Televizyonlar
ATV http://www.atv.com.tr/
Cine 5 http://www.cine5.com.tr/
CNBC-E http://www.cnbce.com/default2.asp
CNN Türk http://www.cnnturk.com/
FOX TV http://www.fox.com.tr/
Kanal 1 http://www.kanal1.com.tr/
Kanal 7 http://www.kanal7.com.tr/
kanal a http://www.kanala.com.tr/
Kanal D http://www.kanald.com.tr/
Kanaltürk http://www.kanalturk.com.tr/
NTV http://www.ntv.com.tr/news/default.asp
Samanyolu TV http://www.stv.com.tr/
Show TV http://www.showtvnet.com/
Sky TV http://www.skytv.com.tr/
Star TV http://www.startv.com.tr/
TRT http://www.trt.com.tr/wwwtrt/anasayfa.aspx
TV8 http://www.tv8.com.tr/
Ulusal Gazeteler
Akşam Gazetesi http://www.aksam.com.tr/
Cumhuriyet Gazetesi http://www.cumhuriyet.com.tr/
Dünya Gazetesi http://www.dunyagazetesi.com.tr/
Fanatik http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/default.aspx
Fotomaç http://www.fotomac.com.tr/
Gazeteler http://www.gazete.org/
Güneş Gazetesi http://www.gunes.com/
Hürriyet Gazetesi http://www.hurriyet.com.tr
Milli Gazete http://www.milligazete.com.tr/
Milliyet Gazetesi http://www.milliyet.com.tr
Radikal Gazetesi http://www.radikal.com.tr/
Sabah Gazetesi http://www.sabah.com.tr/
Star Gazetesi http://www.stargazete.com/starextra/default.asp
Takvim Gazetesi http://www.takvim.com.tr/
Tercüman Gazetesi http://www.tercuman.com/v1/default.asp
Türkiye Gazetesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr/
Vakit Gazetesi http://www.vakit.com.tr/
Vatan Gazetesi http://www.vatanim.com.tr
Yeni Şafak Gazetesi http://www.yenisafak.com.tr/
Zaman Gazetesi http://www.zaman.com.tr
Yukarı çık