Yaz Spor Okulları Kayıtları başladı


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü sportif başarıların devamı ve arttırılması, etik değerlere sahip sporcuların yetiştirilmesi, ilimizde sporun yaygınlaşması amacıyla “Ücretsiz Yaz Spor Okulu” eğitimlerini başlatıyor. Çocukların eğlenceli ve dolu dolu bir tatil geçirebilmeleri için düzenlediği ücretsiz Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı.

7 TEMMUZ’DA SON BULACAK

1-7 Temmuz tarihleri arasında yapılan kayıtlar 7 Temmuz tarihinde son bulacak.8 Temmuz tarihinde kurslar törenle başlayacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübünün birlikte organize ettiği Yaz Spor Okulları 7–14 yaşındaki çocukların yaz tatillerini en güzel şekilde değerlendirmeleri hedefleniyor.

BAŞVURULAR İÇİN GEÇ KALMAYIN

Ücretsiz olarak vatandaşların hizmetine sunulan Yaz Spor Okulları’nda tatillerini en iyi şekilde değerlendiren çocuklar bir yandan da yeni dostluklar kuracaklar. 7 yaşından itibaren çocuklarımıza yönelik olarak 17 branşta açılacak olan spor okullarında Kocaeli’nin şampiyonlarının yetiştirilmesinde ilk adım atılacak. Profesyonel antrenörlerce yapılacak yetenek testleriyle Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü alt yapı sporcu taramaları da yapılacaktır.

BAŞVURULAR İNTERNET’TEN

2007 yılından bu güne 19,847 kursiyerin eğitim aldığı kurslarda bu yıl 23 ayrı spor alanında gerçekleştirilecek bu etkinlik için 5000 kursiyer hedeflenmektedir.8 Temmuz da başlayacak olan kurslarımıza başvuru için;Yaz Okulları Başvuru Formları www.kocaeli.bel.tr ve www.kbbkspor.com adresinden temin edilerek, Nufus Cüzdanı Fotokopisi, 3 Resim ve Sağlık İzin Belgesi ile birlikte Ömer Türkçakal Bulvarı K.B.B Kağıtspor Kulübüne teslim edilecektir. Branşların antrenman programları ve detaylı bilgi için 335 01 97 – 0 530 401 83 34

PDF Formatında Başvuru Formu için lütfen tıklayınız

 

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık