YEŞİLÇAM KİTAP FUARINDA


Yeşilçam’ın duayenleri Kitap Fuarı’nda

15 Mayıs 2010 Cumartesi günü kapılarını kitapseverlere açacak olan Kocaeli 2. Kitap Fuarı Türk Sinemasının sultanı Türkan Şoray ile hanımefendisi Hülya Koçyiğit’i ağırlayacak. Fuarın açılış gününde sevenleri ile bir araya gelecek olan beyaz perdenin duayenleri Kocaeli Kitap fuarına ayrı bir renk katacak.
BAKANLARDA KATILACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 2.’si yapılacak olan Kitap Fuarı 15 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00`de açılacak. Elif Şafak, İlber Ortaylı, Ayşe Kulin, Mehmet Altan gibi Türkiye’nin önde gelen yazarlarının buluşacağı fuara Kültür Bakanı Sayın Ertuğrul Günay ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün de ziyaretçiler arasında yer alacak.
REKLAMLAR İLGİ ÇEKİYOR

Kocaeli 2. Kitap Fuarı için Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan reklamlar oldukça ilgi görüyor. Hazırlanan reklam afişlerinden bazılarında şu ifadeler yer alıyor: Agâhta Cristie Kocaeli’ye geliyor, Atilla İlhan Kocaeli’ye geliyor, Cengiz Aytmatov Kocaeli’ye geliyor, Dostoyevski Kocaeli’ye geliyor, Evliya Çelebi Kocaeli’ye geliyor, Karl Marx Kocaeli’ye geliyor ve Mevlana Kocaeli’ye geliyor.
TÜM ETKİNLİKLER FUAR ALANINDA

Öte yandan tüm konferans, panel, söyleşi ve imza günleri “İnterteks fuar alanında oluşturulan” Osman Hamdi Bey, Akçakoca ve Mehmet Ali Kağıtçı Konferans Salonları’nda gerçekleştirilecek.
Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık