ZAFER BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI


30 Ağustos Zafer Bayramı Rafet Karacan Bulvarı’nda düzenlenen törenle kutlandı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Doğu Kışla’da düzenlenen törene katıldı. Zafer Bayramı kutlamaları Vilayet bahçesindeki Atatürk anıtına çelenklerin konulmasıyla başladı. Vatandaşların da ilgiyle izlediği törende Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı.

ÇELENK KOYMA TÖRENİYLE BAŞLADI
Zafer bayramı kutlamalarına Kocaeli Valisi Ercan Topaca, EDOK ve Garnizon Komutanı Korg. Ömer Necati Özbahadır ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sibel Gönül, Fikri Işık, Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri, askeri ve mülki erkan katıldı.

TÖREN ALANINDA BÜYÜK COŞKU
Büyükşehir Belediyesi tarafından bayraklarla süslenen Doğu Kışla Parkı’ndaki tören alanına coşku hakimdi. Askeri birliklerin geçit töreninde vatandaşlar, Büyükşehir tarafından dağıtılan Türk bayraklarını sallayarak Zafer Bayramını kutladı. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, minnet ve rahmetle andığını belirten Başkan Karaosmanoğlu, Kocaelililer’in Zafer Bayramı’nı kutladı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık