23.09.2020 - Kocaeli Şehir Portalı & Firma Rehberi #EvdeKal
Kocaelivizyon.com

Cennet Koyu’nda ‘Bu kadarına da pes’ dedirten görüntü

Cennet koyu

Cennet Koyu’nda ‘Bu kadarına da pes’ dedirten görüntü

Kocaeli’nin Kandıra ilçesindeki Saldara sahilinde bulunan Cennet Koyu’na alkol şişeleri ve rastgele çöp atan çevre katilleri bu kadarına da pes dedirtiyor. Eğlenmesini bildikleri kadar çöplerini toplayıp götürmesini bilmeyen çevre düşmanları Cennet Koyu’nun cazibesine gölge düşürüyor.

Kandıra’ya 25 kilometre uzaklıkta, Ağva ile Bağırganlı arasında kalan Sardala sahilinin Cennet Koyu tatilcilerin uğrak noktası haline geldi. Şöhreti yurtdışına kadar ulaşan Kandıranın cennet köşesine günübirlik tatilcilerin yanı sıra kamp kurmak için de tatilciler geliyor. Fakat Cennet Koyu’na gelişi güzel atılan çöpler koyun güzelliğine gölge düşürüyor.

YETKİLİLER NEREDE!

Ünü dünyaya yayılan koyun kendini bilmez kişilerce katledilmesine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesi’nin önlem almayarak göz yumması düşündürücü. Vatandaşlar, ailelerin de uğrak noktası olmaya başlayan Cennet Koyu’nun kötü görüntü ve alkol kokusundan dolayı cazibesini yitirmemesini istiyor. Belediyelere çağrıda bulunan vatandaşlar yetkililerin Cennet Koyu ile ne zaman ilgileneceğini merak ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ